Prijava

Kao što svi znamo Partizan se plasirao u LŠ, pa bi bio red da ih pomenemo i ispratimo njihovo ućešće u ovom takmičenju...!

Pored Stojkovica, jos dva pojacanja za LŠ.

Pretposlednjeg dana prelaznog roka, Partizan je „pazario“ još dvojicu internacionalaca – Mohameda Kamaru iz Siera Leonea, a došao je iz finskog HJK Helsinkija, kao i Pjera Boju (Kamerun), kome je poslednji klub bio Grenobl.
Mohamed Kamara – Medo (16.11.1987. – 174cm, 69kg) potpisao je ugovor u FSB na 3 godine. Kamara je reprezentativac Sijera Leonea, a za HJK je na 85 utakmica od 2007. godine postigao 12 golova. Pre toga je nastupao za Kups i Kalon iz svoje zemlje.

Pjer Boja (16.1.1984. – 182cm, 69kg) je danas takođe overio svojim potpisom ugovor na 1.5 godinu sa crno-belima. Boja je već bio u Partizanu u periodu od 14.11.2003. do 2.7.2007. kada je prešao u bukureštanski Rapid. Proteklu sezonu igrao je za francuski Grenobl.

Gdje ovoga Boyu vratise!_!_?? Nadam se da ce biti bolji nego prosli put!!

Boja je bio odlican prvih godinu dana i katastrofalan u poslednjih godinu i po, nikad mu necu oprostiti onaj penal protiv Petrzalke, ne zato sto je promasio, nego zato sto je uopste sutirao, a nije dao gol 11 meseci pre toga.

#%@#%@#*&@%#

Ево, баш сад видим, у Греноблу на 32 меча, погодите колико голова? :)

Boya je pajser,ne bih da prejudiciram ali Partizan će popiti bar jednu petardu...Tradicija naših klubova već neko vreme :) OFK ju je nastavio ove godine :D

Stanojevic kaze da je on isistirao da Boya dodje... Imam ogromno povjerenje u Stanojevica, ali u Boyu bas i ne. Dobra je stvar sto imamo razlicite tipove napadaca. Kleo- golgeter, Ilijev-prodori, Boya-razbijac... Valjda ce biti OK!

Petar Bojic uopste nije bio los igrac, ne razumem zasto mu svi prebacuju promasaj protiv Petrzalke? Promasio odlucujuci penal, i? Kao da nije imao nikakvih zasluga pre toga.

Ne znam kakav je trenutno, ali je bio izrazito jak u duelu, spustao je lopte, kad se zagradi bilo je nemoguce oduzeti mu loptu.

Ja nisam optimista, ali 50% rezultata zavisi od prve utakmice u Donjecku. Ako ih Stanojevic naprzi da su dobri i jaki, i ako ostvare povoljan rezultat (nereseno) protiv Rudara u gostima, steci ce kljucno samopouzdanje, a onda ni 3. mesto nije daleko :D

Ja mu prebacujem to sto je uopste uzeo da ga sutira a samopouzdanje mu je bilo 0, nije dao gol 11 meseci pre toga.

Нико ми није одговорио. На 32 меча, један једини гол!

Едит: Исправљене граматичке грешке. На чему ли сам ја био кад сам ово писао!?

:pokusava da sakrije sok:

Od ponedjeljka prodaja ulaznica na ticketline.rs. Jug i sjever samo 25 evra za sve tri meca!

OBAVEZNA KUPOVINA, SAMO JUG!!!

Boya, na jendom mecu - dva gola...!!!

Veceras pocinje ... UH..

Ajmo crno-beli...

http://www.youtube.com/watch?v=SZAV2bo5DA4

Можеш ти то Партизане , изненади преплаћене козаке !!!

Где сада игра Андрија Делибашић?Он је оне сезоне дао три комада у лиги шампиона за Партизан , сва три он је забио.

Играо је прошле сезоне у Херкулесу, био је добар тамо, сад мислим да је у Ваљекану...

najjaci klip ikada.... to je od prosle godine protiv Apoela.

Prolsi put je samo Delibasic, a sada ce svi da daju golove...

Kleo da ih malo promjesa, pa ka dudje Boya i pocne grce, uh....

milslim da smo mnogo jaki....

I ovde da ponovim - Smiljanicu zabraniti ulaz na stadion, cak i sa placenom ulaznicom!

Kamara se odlicno uklopio, Sasa Ilic odlican, kad ne brani Radisa, utakmica moze da se gleda bez gubljenja kose...

Partizan moze da parira Sahtjoru ,u Beogradu moze da se ocekuje i pobeda.

mislim da je Partizan igrao veoma pametno. avaka cast treneru!! Savic najbolji igrac, Medo odlican. ocekiavao sam vise od Ilieva, ali jbg. Tomic kao da lagano ulazi u formu. miljkovic bolji od Stevanovica, a Lazevski prejak. Svaka cast!!!

Nadati se pobjesi protiv Sahtara kuci, i dobroj igri i rezultatom sa Bragom i trece mjesto je realno!!! Idemo u LE!

Stvarno je Medo odlican bio, Iliev je sve veci invalid, ali nejasno mi je kako je Stojanovic zamislio da igraju zajedno Boya i Cleo?

Umalo da zaboravim, Savic je odigrao odlicnu utakmicu - s obzirom na godine i iskustvo, daleko vise nego sto je bilo ko ocekivao!