Prijava

Е 'бем те у уста срећна... ;)

Е јебига!Али свака част момцима!Партизан је показао да може да се носи са европским великанима!
Е сад су нас приморали да силујемо Брагу у два меча!

Иначе ,ово је први пораз Партизана на домаћем терену у лиги шампиона!

neko je fore radi rekao Krstajicu da zna da sutira iz daljine a on se primio....

Нема ни недељу дана пасош, а већ се понаша к'о Србин...

ahahhahahh bas tako al ralno dobro su igrali treba traziti sansu protiv brage za 3 mesta a teoretski gledano sa tri boda protiv saktjora ni 2 mesto nije tako daleko al samo teoretski gledano jer racunam da braga ne pocne dobro da igra pukli su od saktjora 3:0 kuci sto znaci da mi sasvim lepe sanse imamo protiv njih jer smo se sa saktjorom sasvim lepo nosili

Dankane, opet si pijan ?

Da oživim temu pred mec sa bragom
Sta ocekujete danas

Партизан неће изгубити!То стоји.Очекујем или нерешено или победу Партизана.

ja ima da navijam ko blesav,evo i avatar je u navijachkom fazonu,podrshka omiljenom timu!!
ochekivanja?!! teshko pitanje,al nadam se najboljem =]

Мисилм да Партизан нема шансе вечерас.

Mislim da bi bio red da dobijemo, vala bas nas nije htelo protiv sahtjora a i protiv arsenala smo mogli da uzmemo bod, samo da su igrali malo bolje... (kenjam ovo za arsenal :))

bravo manijache,slazhem se,ajde malo optimizma =]]]]]

Ja verujem u pobedu večeras!!!

Партизан има велике шансе да извуче реми па чак и да победи. Брага је распад, јесу били добри прошле сезоне у првенству али није више то та екипа, нити играју на том нивоу. Реално, Партизан побеђује.

Ljudi 2:1 za nas večeras. Kleo i Saša Ilić B

eee,ovakve izjave mi se dopadaju,pogotovo jer sam ugovorio sa burazom,pijenje piva,vrishtanje i radovanje!!!
2045h,svi uz tv !

Veruj mi Zoki. drma me trema već sada...Ne mogu da dočekam da počne!!!!

Ја мислим да ће Партизан да изгуби, или евентуално некако да извуче реми. Једноставно, тај приступ Лиги Шампиона са "Играмо се против Шахтјора и Арсенала, а Брагу добијамо, слаби су" тактиком ми се не свиђа. Баш зато и мислим да ће Брага вечерас да победи. Јесте да странци имају велику улогу у игри Партизана, али је опет ту тај српски менталитет - играмо бункер против јачих па нас евентуално засере (као против Немаца на СП), а нападамо слабије екипе (као Гана и Аустралија на СП).

Све ће буде ок, Брага се распада, није дала гол... Ми смо се бар равноправно носили са оба тима! МОра да се добије!