Prijava

Mnogi ovaj sajt vise posecuju zbog postera neko zbog definicija (ja spadam u njih)... Mislim da bi puno pomoglo kad bi mogli da znamo koliko smo dobri u stavljanju postera u odnosu na druge i da vidimo ukupnu popularnost svojih postera.Ukupna popularnost postera se nebi puno razlikovala od popularnosti koju dobijamo od definicija jer je sistem bodovanja isti (palac gore/palac dole).

Ne znam dali je ovo vec postavljeno ali voleo da admini mogu ovo da ostvare.

Разна срања од постера имају нереалан скор, тако да ти поени не осликавају квалитет постера. А то што кажеш да се та популарност не разликује од популарности дефиниција, то се вараш. Довољно је да поставиш слику неке добре рибе са великим сисама и постер ти је 200 у плусу, упркос дебилном коментару, док је са дефиницијама знатно теже. До скоро је популарност била постери + дефиниције, али је то са разлогом укинуто. По мом мишљењу, тема за закључавање.

И који ће вам курац популарност, кад вас све Фатал Ерор шије за 47 копља, што сликама, што коментарима, што писменошћу? Осталима треба забранити да каче постере, само Ерор нека цепа!

И честитам му рођење сина овим путем, нек је жив и здрав!

Данкане, амин.

Razmisli ovom logikom: Da li je isto ako okačiš tupavi poster, tipa gola riba ili neki navijački i dobiješ milijardu pluseva ili lik koji koristi svoju kreativnost i maštu da doprinese sajtu, a dobije dosta manje pluseva od te gluposti?
Ja sam se žešće pobunio kad su bodovi na postere bili ukinuti, ali vremenom shvatiš da uopšte nije stvar u tome. Posteri su zaje*ancija, ne trebaju ti na to plusevi. Ako si kvalitetan autor, smisli neku duhovitu i originalnu definiciju i napiši je. To je sve.

UKinuta je popularnost na postere.