Prijava

Otvaram temu u kojoj ćemo ukazati na neke NAJSVEŽIJE (dostupne) filmove izrazito nekvalitetne (čitaj: sranja) i tako pomognemo drugima da ne bace sat i po života na glupost. Lak pristup (skidanje) najnovijim filmovima i veliki izbor nosi i rizik od smaranja i/ili nerviranja sa nekom glupošću. Spalimo ih...
Enemies Among Us - Bili Zejn, lik se pojavljuje samo pet minuta u filmu koji traje jebenih 70 minuta. Najgore od svega je što početak itekako obećava ali... bezidejno tumaranje i nabacane sličice, na brzinu privedeno kraju, muk... Jebote šta ja gledam?!

Ja bih da neko otvori temu Šta je koji kurac pesnik hteo da kaže i da mi neko objasni neke pesme prevashodno pop rok i sl. Pa ako ima tema da me uputite tamo.
Možda ja živim u zabludi, možda su neke pesme genijalne pa rekoh...al ne znam sve hodam i govorim sebi u glavu Šta je koji kurac...

E baš ti hvala:) još da mi neko i odgovori bilo bi super.
Od mene za filmove
u zadnje vreme...Nikako ne gledati Ispod soli(nešto španskog govornog područja=
I come with the rain-e takvu gluposto al odaaavno...
ma ima ih. Najgore je što usled mrkoće za ustati i menjati CD to i odgledah do kraja sve kontajući Bože na šta mi ode sat i po života:P

Spaliti pre gledanja

Fora je što je ovo naslov jednog od skorijih govana koje sam gledao(burn after reading).

Hahahaha, u pravu je ovaj sto pise iz prolaza, bas njesra.