Prijava

Bilo bi dobro da, kada se ocjeni neka odabrana definicija, autoru koji ju je ocjenio - nestane sa spiska s desne strane. Kao sto je slucaj s novim ocjenjenim definicijama, koje poslije refresh-a nestaju iz spiska gore desno.
Na taj nacin bi autoru poslije ocjenjivanja zapale za oko i one malo starije, koje je mozda propustio.

Brzinski sam napisao, nadam se da je jasno sta htjedoh reci :)

Свиђа ми се предлог.

Nisam skontala, zajebava me vremeplov. Ajd ponovo.

Dobar predlog, mada ako hoćeš da prokomentarišeš ili pogledaš opet kako da je nađeš.

Заправо, усудићу се да кажем да је ово одличан предлог.

Straja, bice ona i dalje na naslovnoj strani, samo ce nestati sa spiska desno.

aaaa, ok, onda kul!

Zaista konstruktivan predlog.

Facu za moderatora!

Одличан предлог. Али свакако треба да се остави и линк ''Види све одабране дефиниције'' где би с приказивале и оцењене и неоцењене.

Aha, pa da, može to, i ja sam se to pitala koji će đavo i tamo i ovamo. To je pod nus a ne pod predlog čak štaviše.

Pa ostala bi naslovna Džimi, samo bi se menjao spisak sa desne strane.

И то што кажеш. Тај рад. :)

Pa čim je odabrana biće ocenjena, svašta. Ako je ocenim tamo što bih i ovamo i obrnuto?
Drugo, primetila sam da sad kad stavite u Odabrane neku def.od ranije koju sam ranije i ocenila sada mi opet nudi mogućnost da je ocenim. Kako to?

Drugo, primetila sam da sad kad stavite u Odabrane neku def.od ranije koju sam ranije i ocenila sada mi opet nudi mogućnost da je ocenim. Kako to?

Vjerovatno bagić :)
Dešavalo se i meni, i mnogim drugima. Neke sam ocjenjivao po pešes puta.

Dobar predlog. +

:)