Prijava

Šetali kraj pravca

Seltik si tu trebaš mi nešto?

E rešio sam. Instalirao sam ovo. Pa preljepo jbt
https://youtu.be/m873XBGSRtE

A kako si zaključio da "single malt" znači da se pije "sam" lolek

ma bre sta pricate vi hahah, pa kad bi bilo gde u poluozbiljnom baru narucio singl malt viski i kazes tu neku marku singl malt viskija, i kazes sa kolom, pogledali bi te sa prekorom i sa podsmehom....nisam to ja izmislio, nit se razumem, ja jedino mogu da razlikujem kvalitetnu rakiju od neke odvratne kupovne i to je sve sto se tice mene i alkohola, ali znam da singl malt viskiji ne mozes da ih narucujes sa nekim glupostima pored i znam da kostaju pun kurac para, tipa po 40 dolara kosta casica nekog singl malt viskija....dok dzoni vokera mesaju sa pisacom ako im se dodje tako, slucajno sam radio u nekim barovima preko i nikad do sad nisam video da neko naruci bilo kakav singl malt viski sa bilo cim pored eventualno led.....dok burbone, skotcj, irish viskije narucuju i sa crnim ispod nokta ako treba...
a kad ti naruce neki od singl maltova to odma mozes da racunas na 10 dolara baksisa po casici, jer narucuju to samo jebeni brokeri prebogati

edit: evo sad da mi neko kaze da mu nabrojim 3 singl malt viskija, znao bi da kazem samo neki japanski yamazuki i neki greenland, iako nijedno ni drugo nije pravilno izgovoreno, znaci u prevodu nemam pojma, jedino znam da ne postoji slucaj da je neko narucio preskupi viski da ga pije sa kolom, red bulom ili tako nekim glupostima....znaci to sto prevodite malt=uzavrela psenica i to pusite kurac nema veze sa vezom, to jednostavno piju burzujcine i piju ga iskljucivo samog samcijatog....i kosta jedna jebena casica ko dve srpske dnevnice

Od 12 casova 19.11. Leta Gospodnjeg 2016 armin vam buuren-novi je covek

http://i.imgur.com/ktQyJkP.jpg

Slavljen da si Gospode

Kakva ti je ovo mrežica za komarce na monitoru haha

Бохоре обриши задњи пост

Не знам дал си се шалио, ал свакако боље што си обрисао

pa sta se zajebo objasni meni novi sam

a mrezica za komarce se javlja kad slikas tako monitore tevee :D

Св. Петка и Богородица није исто. Разлика је око 1000 година

Jeri ono mali Isus u HTZ opremi? Vidim li ja to signalni prsluk na njemu?

Zar sam rekao da je isto?

Gore u Paunovoj ima jedna kineska radnja, rade dve Kineskinje, jedna amtora i brza a druga manja i onako malo setno usporena. E, mislim da se ta mlađa loži na mene. Odvali kez čim me vidi da prolazim tamo, nikada mi ne da da sam odnesem tacnu već mi ona donese na sto, daje mi gratis alge da jedem a na tanjir toliko nagruva hrane da me bude sramota. Kad kaže MALA VELIKA ja kažem MALA i kad kaže DOBLO PLILOG već počinje da gruva nudle brate ukenjam se svaki put.

Dal je bezveze da je pitam kako se zove, jedva ja razumem onaj njen krnji vokabular kad nudi hranu, kako bi se tek o drugim stvarima dogovorili?

Jebi ako možeš, sve u životu treba da se proba

Drzavljanstvo oce Kazanovo.

Ovo si trebao u Moram nekom da se pohvalim, šta je za jadanje ovde

bombas
Drzavljanstvo oce Kazanovo

Plačem hahaha