Prijava

Бре, ја нешто не видим да даје неке интервјуе. Имао је пар емисија на РТС-у, пар пута је гостовао у Београдској Хроници, али оно, на два-три минута па крене да свира, албуме објављује на ЈуТјубу, свира са Здравком Чолићем, једино ако си га негде по Београду чуо да прича са другима о пројектима.

Ma imao je nesto kao obradjuje narodnjake na rok fazon. Jbt zivot, preznojio sam se dok sam slusao to sto svira. I njegovu pricu. I price po "bekstejdzevima" na raznoraznim koncertima. Poprilicno je naporan u drustvu, ubacuje se sa skroz nebitinim komentarima i pricama i trudi se da bude u centru paznje. Odlican je gitaros, ali mnogo bre naporan lik.

Trol jeste u ovom slucaju al imaju stvarno tabele i ta sranja.

https://www.youtube.com/watch?v=ShzhpwkxAXA

ne otvarajte ako naletite na netu. ja se zaebo

Tako lako se odričeš kolege i istomišljenika? Strašno brt

pa nisam ja ti da aminujem svaku budaletinu samo zato sto navijamo za isti klub. nismo isti

Nismo. Ja nikad devetogodišnjacima nisam skidao dreseve xD

zato sto se sa 9 godina ide u skolu. ti u nju nisi isao

Kakve to sad ima veze? Ne mojih 9 brt nego od te dece. Ti konjino imaš više, toliko je veća i sramota.

Sta je tu transfer?

Tvom objektivnom sudu ništa, znamo svi kako si izobličio svest, a inače...

Plodi Doktor Dule, ne prestaje. Ovaj dzentlemen koji jedini trenutno stoji na braniku demokratije i odbrane slobodne i mislece Srbije je nocna mora i zla kob Megatrend vlasti i svih onih koji je podrzavaju.

Plodi Doktor Dule

dzentlemen

stoji na braniku demokratije i odbrane slobodne i mislece Srbije

hahaha ovo moram još jednom

stoji na braniku demokratije i odbrane slobodne i mislece Srbije

nocna mora i zla kob Megatrend vlasti

A sad lepo klikni na svoj link i vidi sta si linkovao, genije.

Šta buncaš? Šta je s tobom, šta sam linkovao? Ne umeš ni link da otvoriš jebemtisumrak.

рекао је да ће да се позабави вређањем на форуму.
Rekao je on mnogo toga u svojoj karijeri, a malo je uradio.

добро је линковао, али је пост на дну, па се не позиционира на њега.

али кад погледаш боље и није добро линковао, могао је да линкује обе кошаркашке теме, као да таквих ствари има мало.

ово је победа

nocna mora i zla kob Megatrend vlasti

http://www.kurir.rs/sport/fudbal/bizarna-smrt-zebra-silovala-i-ubila-navijaca-njukasla-jer-je-nosio-crno-bele-pruge-clanak-1694706

"Tata zebra je pogledao ka njemu, mora da ga je zamenio sa mama zebrom i potrčao je. Trebalo je da vidite koliki ta životinja ima polni organ"

legendarni kurir.
dobro da neki grobar nije isao na safari.