Prijava

Zato sto ti jebem mater

све словене треба побити, тако да ни бошњаци неће бити прескочени

sinoć naginjem pivo i kako sam zverao naokolo po lokalu, skontam neku ružnu ribu dva stola od mene kako vadi telefon da pogleda nešto a na telefonu pozadinska slika ALEKSANDAR JEBENI VUČIĆ.
Skrenulo mi pivo. Počeo se gušiti.
Pa dal je

I ti joj nisi prosuo pivo po telefonu, ili barem joj okacio slinu na kosu? Picko, gori si od nje jer nisi reagovao!

vucic ima muda.
figurativno(za lokalne perverznjake)

Ne znam samo zasto je Vicku Milatovicu ovo trebalo.

Šta brate, Čorba transferiše zadnjih 15 godina. Trebalo je svi, na čelu sa Borom da overe od dopa osamdeset devete.

Danas bi bili legende.

Transferise Bora, ostali sviraju tamo da bi imali od cega da zive, jer trogloditi u ovoj zemlji poistovecuju bend sa Borom. Cica Dzindzer je bas kulturiska lik.

Па, бре, Паја Вучковић и Вицко између осталог живе и од давања часова у Мастер Бластер Студију, па кад већ узимају паре, морају да раде и овакве ствари. Што се тиче Боре, по мени је он после албума "Остало је ћутање" могао комотно да се повуче и да расформира бенд јер после што је снимао некако не изде уз његове године. "Поселдња песма о теби" је нешто на шта су сви у мојој средњој школи и на факсу срвшавали, а ја, који волим те (препатетичне) баладе, никад нисам волео ту песму. Некако ми никад није ишла уз Бору. Ово остало није вредно помена.

E moj druze Sanitarni, ovi matorci ih naterali, mislili su da ce da dobiju trilion pregleda na cjubu, pa ce da gostuju kod Zike. Al racq. Paja gitaros je taj tip lika, transferise gde god se pojavi.

Што Паја трансферише?

Brate, lik je hodajuci transfer sa izjavama i "projektima". Bolje bi mu bilo da svira kao studijski i koncertni muzicar i cuti.

Bata Sale
ovi matorci ih naterali

postoje zakoni protiv ovakvih stvari.

Bata Sale
Transferise Bora, ostali sviraju tamo da bi imali od cega da zive, jer trogloditi u ovoj zemlji poistovecuju bend sa Borom. Cica Dzindzer je bas kulturiska lik.

Па како не поистовјећивати бенд са Бором ако се ови остали не питају ништа и свирају ту само да им не би исјекли струју?

Inace, sve najbolje pesme Corbe su komponovali Dzindzer i Rajko Kojic, sa par izleta Bajage dok je bio u bendu i par kasnije. Bora i Misa su komponovali "Hocu majko hocu", "Baba Jula" i slicne budalastine. Bora je prs'o odavno, ranije je imao strasnu harizmu i do jaja stihove, ali sto se muzike tice ova dvojica su uvek bili iza najboljih pesama. Ili neki spoljni saradnik. Ali objasni ti to debilima koji dodju na koncert i dernjaju se "Boro majstore".

Jedna od omiljenih gitarskih tema u domacem roku i dan danas mi je uvodna iz "Jedino moje". Dzindzer je sapalio. Kao i solo iz "Gde si u ovom..."