Prijava

Mitos definitivno.

hahahaha Mythos je Lav za one što grcaju u dugovima.

Ne kenjaj Reme, Mitos je sasvim dobro pivo kada se radi o serijskoj proizvodnji.

meni ovi sa teme automobilizam ogadili kola

šta kurac, ako ima točkove i može da stigne od tačke A do tačke B, to je za mene dobar auto

Lav pivo (Brewed by Carlsberg Serbia)
Style: Pale Lager
Serve in Dimpled mug, Lager glass, Shaker.
EST. Calories: 150
ABV: 5%
Overall score: 5/100
Style: 50/100
-----------------------------------------------------------
Mythos (Brewed by Mythos Breweries - Carlsberg)
Style: Pale Lager
Serve in Dimpled mug, Lager glass, Shaker.
EST. Calories: 150
ABV: 5%
Overall score: 4/100
Style: 44/100
-----------------------------------------------------------
Mythos ima više ocena i pilo ga je više ljudi koji probavaju svakakva piva. Lav ima manje ocena i zbog toga je bolje rangiran.
Sve u svemu, isti su kurac.
Jedno je Carlsbergovo pivo za svaki dan u Grčkoj, drugo je Carslbergovo pivo za svaki dan u Srbiji.
Pre pet/šest godina možda i jesu bili različiti.
Sada su to jako, jako slična piva, makar po kvalitetu.
Klasična piva za leto.

E da, i Carlsberg Export (dakle, Carlsberg koji se prodaje širom sveta, pa i kod nas ima potpuno iste specifikacije, 150 kalorija i 5% alkohola, samo ocenu 6/100, najverovatnije zbog reklame). Sve je to isti kurac.

ja kad sam bio u kopenhagenu u drugom srednje, popio šest karlzberga na večeri s familijom, što znači da je ondašnji karlzberg jako pitak

cek ladno si stao na remetovu stranu?!
ne preterano pametan potez-sada na ledjima imas dekyja, pseta, bohora, marka, armina i acu kg, to ti nije trebalo

Oces ti da ti ja picku malo polomim

hhaahh a reme jadni i ovde i na dakle filmovi ceo zivot ga jebu svaka cast decku sta je sve istrpio

meni ovi sa teme automobilizam ogadili kola

šta kurac, ako ima točkove i može da stigne od tačke A do tačke B, to je za mene dobar auto

Suština.
A i tema se zove "najbolje pivo...", a ne "studencki užitak i pića za sirotinju".

Mitos vrlo odlicno toceno pivo, stvarno dobro.

A i tema se zove "najbolje pivo...", a ne "studencki užitak i pića za sirotinju".

Koji me znoj obli od ove rečenice bog te jebo.

Ja kapiram da ovaj Reme pije đus votku na slamčicu

Ej ti Clannade možda Reme ne može da te nauči šta je kvalitetno pivo, ali može recimo kako se leti u šank!

Bježi avetinjo. Obalio bih i tebe i ovog polumidžeta jednim šamarom

clannade kako se razumes u toliki broj stvari? :D Japanski, pivo, istorija, automobilizam, medicina?? verovatno se i razumes , ali neku oblast verovatno ne poznajes toliko dobro kao druge nego samo ovlas..

U sve to se razumijem samo ovlaš (u kola nikako ali volim da šitpostujem na GTDovoj temi)... dobro u medicinu i japanski malo bolje od ovlaš ali i dalje je to jadno.

Konkretno na primjeru piva, ja pijem samo nikšićko. Probao sam još 2-3 ali mi se nije sviđelo pretjerano. Mislim da svako treba da pije pivo koje najbolje oslikava junačku tradiciju njegove zemlje.
Piti ova judeomasonska piva je isto kao živjeti u Podgorici i navijati za Partizan umjesto za Budućnost ili živjeti u Nišu i navijati za CZV umjesto za Radnički... To je taj tip ljudi...

EDIT: daj link te igrice sa pivima, oću i ja da skidam te ženske

hvala na odgovoru

igrica je pilsner strip ja mislim, davno je bila popularna