Prijava

Jaka blažič jaka zvezda, pošto smo mi efempe nema veze

Jakina poslednja godina ugovora je ipak opcionalna opaaaa ne mogu reci da nisam srecan teraj coki govno
http://redstarfamily.info/2015/05/04/jaka-blazic-odlazi-iz-zvezde/

Mislim da nije opcionalna. Ali odlazi u svakon slucaju. Mora se nadomesti neigranje u areni nekim kesom. Kad vec nema poplava

i ja mislio ali tako pise jbg

Nadji vest sa zvanicnog sajta kkcz. Pise da je trogodisnji ugovor. Nisu naglasili 2+1 ako se ne varam. Vise neces biti kaplan, sad ces biti jaka

Imam ekskluzivu u vezi brancila, pusite gaaaa! Necu vam reci nikada nikada nikadaaaa!

Ja ti kazem da sam bio ubedjen da je 3 ali sada vidim ovo pa ono valjda znaju sta pricaju

Sad sam djenka i stilom igre velicinom kurcoa

Tesko djenka. Vracas se u subotu na kaplana. Reciii blajvaga reciiiii

A neeeee, nemojte me, jos malo neka bude tajnaaa kobajnaa

U subotu 13,5 granica ako i sada dupliram dizem na 20 odma

Aj blajvaga ne kenjaj jel neka sprdnja ili ima nesto

Dobices novog cuvara. Sa najvecim obimom bicepsa.

Ma.blajvaga oce kaze da brancilo ima pae ponuda za sledecu sezonu i da vaga gde ce

BLAGOJA KAŽI ŠTA ZNAŠ DA TE NE BI MUČILI JAPANSKIM TEHNIKAMA

Nie, ceka da mu nasi ponude ugovor, oce da ostane, ali zavisi od kesa, hoce malo vise i to e to. Prva opcija smo mu mi, a tek posle paljba negde.

za Vilijamsa, Djenku i Bobija se nista ne zna, jos uvek pricaju.

Stvarno mi nije jasno kako je Jaka uopste uspeo profesionalni kosarkas da bude kad ne koristi levu ruku i ne zna levi dvokorak. Nije ni cudo sto masi zicere i sto ga je milutinov polepio kad sa leve strane desnom zavrsava.Ja bih ga majke mi moje izbacio sa treninga svaki put kad bi isto uradio.

jaka ima ugovor jos godinu dana bilo bi dobro izvuci kintu ako ga vec neko trazi svaka cast za energiju i borbenost al nije uopste napredovao od prethodne godine mozda je cak odigrao i slabije posebno sad deluje mrtvo pred kraj sezone

od bekova se nadam da djenka ostaje ne bi bilo dobro rasprodati ceo tim pokidao je bitne meceve jeste igrao lose dobar deo sezone al msm da je resio te psihicke probleme stvarrno kontam da bi sledece godine igrao jos bolje cak i kad se uporedi ova sezona sa proslom napredovao je znatno u odbrani naci to je igrac koji mora uvek da ima bar 5 suteva po mecu ne da se redjaju svi dok nekog ne krene

Dobices novog cuvara. Sa najvecim obimom bicepsa.

Ma.blajvaga oce kaze da brancilo ima pae ponuda za sledecu sezonu i da vaga gde ce

pa ne igra biceps nego mozak kao sto sam demonstrirao...bodiroga vs entoni stil lol

Ovo drugo je normalna stvar

Haha ko je veca bagra fiba ili uleb?

Radonja bogotac sedi i pije jutarnju kafu, morao sam da mu pridjem, ja ne znam kako ovi nasi ne pucaju od smeha kad im pravi one face ala pticica...