КК Црвена звезда

  1. Sreća pa sam bio pijan i nisam gledao.

  2. Tabela ABA lige od njenog osnivanja.

    http://i.imgur.com/tFhoZZN.jpg

    evo jedna thilmo tabjela

  3. A jel računaj Zvezdu dok je bila FMP ili kako? Nije mi sad nešto pretjerano jasno...

  4. Moguce, onda je Zvezda-Zvezda 12 a FMP pravi 1..

  5. Укупно бодова.

  6. Treba napomenuti da je Crvena Zvezda prva povukla nogu od svih srpskih timova, cak ni Covic sa FMP-om ako se secam dobro nije hteo odmah da igra to takmicenje, valjda su poceli godinu dana posle Zvezde, a Partizan jos kasnije.

  7. Izgleda da je markus vilijams napustio budućnost. Jedini koji je i onakav kakav je koliko-toliko povezivao onaj raspad od tima. Olakšao nam posao prekosutra, časovi ljubavi urodili plodom, hvala MW!

  8. Кад видим какве су резултате од тада бележили Партизан и Звезда у ЕЛ и где су сада Цибона и Олимпија, не могу да се не стидим тог потеза, срамно је како смо помогли Хрватима и Словенцима да профитирају од играња са нашим клубовима.

  9. Usudio bih se reci da je tadasnje rukovodsto Zvezde najodgovornije za propast domaceg prvenstva. Da su bili jedinstveni, mogla je EL da pusi kurac, kasnije nije bilo izbora.

  10. koliku su grešku napravili govori i činjenica da su i delije protiv toga

  11. Преузео си и моју улогу у овој расправи, изнесеш неке аргументе, па их сам потучеш тиме што су делије за то.

  12. A reprezentacija

  13. Zvezdaši smislio sam jednu preradu Bajagine pesme "Zvezda" koja će biti super za nas iz Delije Vukajlija

    Moja adresa Marakana SERVER...

  14. http://www.mozzartsport.com/vesti/zvezda-kompletna-u-podgorici-vise-minuta-za-jovica/163041

    играће јовић против будућности, само да се победи и побегне, ахахахахах упишуље једне

  15. Luki mitrovicu zabraniti da se bavi kosarkom. Ali ozbiljno.

  16. Majku ti jebem u picku Simone za tehnicku! Igramo ko govna najgora

  17. Luka više nije ni za FMP jebeni.

  18. Luka i kad je imao blistavih momenata, nervirao me je sa onim malenim krmećim, škiljavim okicama. Sad mogu lagano da mu jebem mamu čim ga vidim s loptom.

  19. Imamo ubedljivo najodvratnije četvorke u evropi

"U nadi da se zadovolje korisnici, sve slike dana sa vukajlije biće odbijene, a uploaderima sleduje opomena. Nemojte pokušavati ukloniti watermark vukajlije pa onda uploadovati sliku.

Ja Vukajliju pregledam svako veče i znam koje slike dolaze odatle."

Gamers.ba | 23. Jun, 2010.