Prijava

Ali Simonović sa treš tokom i onim simulacijama i to ajde marš na Kosovo prodaj kuću Šiptaru

ХАХА ШТА ЋЕ ЈАДНИК КАД НУМЕ ДА ИГРА, БАР НЕШТО

E, ljudi, imamo još sutra da iznavijamo za Cedevitu, da nam oni ne piju krv.

Nisam doživeo emotivni slom, nego neću više da se nerviram zbog retarda! Puca njima kurac za mene, ja zbog njih da lomim čaše neću! Pederi jedni koji znaju da češu muda kad pobedu Krku iz novog mesta, a imaju manja ta muda od klikera kad treba da budu čelična!

Od sad verujem samo Mrđi, iako mi je oborio onaj tiket od 30+ soma što nije hteo da da gol za 3:1 već išao da čuva vreme.

Odo' da pijem. Jebite se.

Сад озбиљно. Који тимови би могли да нам дођу у квалификацијама? И од ког кола крећемо и како то иде?

Krećemo od Vokijevog kola, koje kurac kolo ne možeš ustaše da dobiješ, hoćeš da igraš Evroligu?

Al dobro, IZGUBILI SMO 2-3 TEKME U EL NA JEDNU LOPTU!

Dionizio matori prestani da odluku da se ne nerviraš oko ubacivača lopte u koš predstavljaš kao veliki ćivotni napredak lolata

Samh uglavnom budu to koji rus i španac kao najkvalitetniji konkurenti.

Ništa, sledeće godine 20 milona i uzmite Megu i Radnički.

Сад озбиљно. Који тимови би могли да нам дођу у квалификацијама? И од ког кола крећемо и како то иде?

Zavisi to od raspleta u drugim ligama, komplikovano dosta.

sledeće godine 20 milona i uzmite Megu i Radnički.

Ne radnički morali bi i mutu duzmu lolo

Šalabajzer
E, ljudi, imamo još sutra da iznavijamo za Cedevitu, da nam oni ne piju krv.

најјаче да ћу да навијам за хрватчине мртве против партизана.

имамо још шанси, добиће ћоки вајлд кард, нема приче, лоло

MOŽDA CIBONA ODUSTANE, HA!

Boža Maljković uzima Zvezdu sledeće sezone

Od sad verujem samo Mrđi

Тај рад.

A zamislite izgubi i Paća sutra. Tegi suze lije, Anđus priziva malteške vitezove, Neša...dobro Nešina sama pojava je dovoljna, i Todorić gleda levo desno, ne zna koga da gepekuje šta je ovo u pičku materinu...

Gvozdeni, puca mi kurac, ko im jebe mater. A da sam se iznervirao, jesam. Al ljuta deluje već!

Biće karan i Partizan odvratni ako vam je to neka uteha

Duka, stavi akcenat na SLEDEĆE SEZONE.
E da, sad mi javili, stižu Teodosić, Miličić, Heket, Danston, i Vims, kažu igraće za džabe...EVROLIGU!

Па ко год да победи сутра, биће усташко финале хехе

Измуваће Ћоки вајлдкард, не очајавајте цигани. Продаће Пећку патријаршију.

Coa nisam retardiran ko Grobari da se radujem pobedom Hrvatskog kluba nad Srpskim. Samo oni imaju dovoljno komplexa za to. Mada, oni su večerasnavijali za svoje kapiram pa im se pola prašta. Samo me Jebač iznervirao na temi, ovi pišu te pišu ko i uvek.