Prijava

Kako da nemamo kompleks kada ste vezali dva kupa ahahahahaha

U prošlim je od osam timova, Lijetuvos jedini izborio plasman u elitu, a bez nje su ostali Himki, Vareze, Nimburk, Banvit, Riga, Ostende i Oldenburg.

А брате, какви су ово тимови, ако буде слично ове године... па добро, ми би се усрали и да играмо против Беовука, али није баш да немамо никакве шансе.

Džoni ozbiljno je retardiramo ovo što vi pišete ako stvarno mislite. Nisam doktor jbg pa da znam dal je komplex ili šta ali ovo samo vi možete.

Jedni igrači ti dolaze kad igraš Evroligu, drugi kad igraš Evrokup.

Vraćamo se na Bojana Popovića i Filipsa Čovića. Bolji su od ovih goveda.

Јел ће у квалификацијама Нелсону неко да инсталира муда или ће морати Липовиј да решава незгодне ситуације методом ломљења табле са 7 метара

Šalabajzer
E, ljudi, imamo još sutra da iznavijamo za Cedevitu, da nam oni ne piju krv.

'Оћу, боли ме курац и за јебену Цедевиту, и за Партизан. Брига ми и ко ће да освоји АБА Лигу.

А на Звездином форуму већ сад спомињу квалификације за Евролигу (јер смо као први у лигашком делу АБА Лиге стекли право да играмо квалификације), а већина се већ понаша као да ћемо тако да се ушетамо у Евролигу. Јбт, кад ће Звездини навијачи да престану да се заносе калкулацијама? А и Човић једино може да измисли вајлд-карту, али ако један Уникс није то добио јесенас, а Локомотива је морала преко Еврокупа да дође до Евролиге, онда не можемо да се заносимо да УЛЕБ само на нас чека.

Иначе, ја бих већ од сутра поставио Маљковића за тренера. Радоњић нема муда за велике, тј. одлучујуће утакмице. У оваквим утакмицама се ствара тренерско име, а он је засрао више пута: прошле године против Партизана и у АБА Лиги и у домаћем првенству, на неколико утакмица у Евролиги (Панатинаикос и Макаби), па против Уникса и сад против распале Цибоне.

Јел ће у квалификацијама Нелсону неко да инсталира муда или ће морати Липовиј да решава незгодне ситуације методом ломљења табле са 7 метара

ići će na seansu kod bogdanov doktor ivana, našeg najvećeg psihologa

Aaaa, pa nije Lipovij uzalud doveden, sad je jasno. Ima da se kali u Evrokupu, pa da bude za koju godinu nosioc igre u Evrokupu.

De ste gani

ahahahahhahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahha

JAKA BLAZIC JACA CIBONA

Јел ће у квалификацијама Нелсону неко да инсталира муда или ће морати Липовиј да решава незгодне ситуације методом ломљења табле са 7 метара

Хаха, како тачно.

'Оћу, боли ме курац и за јебену Цедевиту, и за Партизан. Брига ми и ко ће да освоји АБА Лигу.

Fendere, brate, pa vidiš da se zajebavamo.

Брате, није ми до зајебанције. Упропшатено је за једно вече 3 године стварања нечег што се сматра јаком Звездом. Сад мора све да се крене од почетка. Што рече један на Звездином форуму, Вујошевић нас је добио опет чак и да није играо против нас. Све је почело оним срањем код Оље Бећковић. Није Човић могао да сачека крај сезоне, него је морао пред реванш са Униксом да прави представу.

Gazimudo puši kurac soproštenjem. Nemoj biti retardiran.
Kad igramo međusobno pa dobijete sve je dozvoljeno likujete i to je ok, bili ste bolji. Ti se raduješ pobedi Hrvata? Pa poturica je vazda bio gori od turčina.

Брате, није ми до зајебанције. Упропшатено је за једно вече 3 године стварања нечег што се сматра јаком Звездом. Сад мора све да се крене од почетка. Што рече један на Звездином форуму, Вујошевић нас је добио опет чак и да није играо против нас. Све је почело оним срањем код Оље Бећковић. Није Човић могао да сачека крај сезоне, него је морао пред реванш са Униксом да прави представу.

Ma ko ih jebe, neće mi oni pomoći da izguram sa 300 maraka do plate, A KAKO DA IZGURAM?!

U glodarima je ostalo ustasko seme jos otkad ih je kroacija oplodila petardom i vidi se po nekim da de seme primilo. Dabogda sutra patlidzan pobedio Cedevitu, ipak su manje Hrvati.

Znaci, ja da sam na Covicevom mestu, uradio bih sledece:

1. Zakljucati sve igrace u svlacionicu.
2. Napraviti klip svih 32 trojke koje su sutnuli, u trajanju od 12 sati, da ide na repeat, i pustiti igracima.
3. Sutra u podne ugasiti klip.
4.Opet ga upaliti ponaosob svakom igracu, onoliko puta koliko mu iznosi plata u dinarima.
5.Sacekati da svi zavrse.
6.Pustiti im opet utakmicu sa Cibonom. Dva puta.
7.Pustiti ih da se istusiraju.
8.Uruciti otkaze Nelsonu, Katicu,Radenovicu, Dragicevicu,Simonovicu i Lipoviju.
9.Nastaviti sa ostatkom ekipe treninge.Ali pre toga jos jednom odgledati mec sa Cibonom.
10. Radonjica poslati na Lovcen da cuva ovce.

sledeće sezone Miličić na petici, Šaban Šaulić četvorka i Tundži Avodžobi trojka i osvajamo Intertoto kup

Da li je realno da nakon šamarčine od ustaša vi pričate o Partizanu?