Prijava

PA ZAR NISMO OBEZBEDILI EVROLIGU POLUFINALOM EVROKUPA
http://www.pravda.rs/wp-content/uploads/2013/12/dejan-radonjic.jpg
PA JA SAM ZATO IZGUBIO U RUSIJI!

Џони, немој да банујеш људе кад вам у суботу будемо мочали по фаци.

ЕДИТ: И сутра

Neću Šomi. Pa da li sam bilo koga smarao posle Kruševca?

Pa dobro, nije nista strasno, svakome se desi da izgubi, uvek je tu sledeca sezone... PUN INTENDED LOLOL

Ja sam dostojanstven covek. Dosao sam da vas prcam jer ste vi mocna zvezda koju je odvalila banda cibosa. Kriv vam Vujosevic za sve , kazete otimao, lagao, krao.. evo sad vam je kriv i neko drugi ..
A s obzirom na to da je klub za koji navijate mutant jednog politicara koji vas sanka kao volove, bole me kurac da vas postujem zbog toga sto ste srpski klub. Taj isti klub je dozvolio domacinstvo u Zelezniku gde su na parket bacali mokracu, pljuvali trenera KKP, drmali kos i loptom gadjali igraca KKP. Vi (KKCZT i njegovi navijaci) od mene mozete da dobijete samo polivanje telesnim fluidima , respekt se zasluzuje na druge nacine.

TAKO DA , JEBI CIBONO, JEBI RADONJU, JEBI RAKOCEVICA, JEBI COKIJA!
A vi gani, spremite se za domacicu, tamo cete morati da odigrate barem 3 ovakve utakmice gde necete smeti da sutnete lolo

I da, evo ide fubdal, tamo ste trenutno prvi iverovatno cete osvojiti a uz to vam je tamo i pravi klub. Nije sve tako crno, ipak je uvek najbitniji onaj sport gde imate primat.

već sam vas par zatekao koji pričaju kako košarka ipak nije tako popularan sprot zna se šta je fudbal

Ипак? Што се тиче мене вазда била бр.2, нема то везе са популарношћу, једноставно нешто више готивиш и то је то. Иста ствар би била да су узели ЕЛ

http://static.mondo.rs/Picture/339976/jpeg/dragan-mrdja-darko-lazovic.jpg

<3

Едит

Гази само опуштено, и ове сезоне играчи Партизана одјебавају директиву, нећемо ни ту титулу узети наредних 10 година

Ma jebacemo Cibonu i u fudbalu!

Газимудо, како те не мрзи да будеш такав смор? Баш убијаш, јбт.

samo neka smeni Radonjica, pojedinu gamad cemo oterati na kraju sezone. Dovesti sad nekog lika, koji ce preko superlige malo da se uigra za zavrsnicu prvenstva

Jebote pa vi ste veci grobari od grobara. mislim da vam ovo ni Dule ne bi pozeleo

Pozdravljam vas. Živi bili, Grobare jebali.

Kriv vam Vujosevic za sve , kazete otimao, lagao, krao.. evo sad vam je kriv i neko drugi

Niti mi je Vujošević kriv niti bilo ko drugi i prestani da izmišljaš.

Gazimudo

Ja sam dostojanstven covek

Ti si kerov kurac.

Ja, moja malenkost, ovaj sto pise, ako ne bih imao isti procenat suta za 3 kao Nelson ili Simonovic, sa 3 treninga kosarke u trecem razredu osnovne, evo jebite me svi sa vukajlije, plus vasi rodjaci i rodjake, da ne bude da sam peder! Nijedan trening da nemam sa ekipom, samo da mi dobace da sutnem.

EDIT: STA ISTI, BOLJI PROCENAT!

ahahha bednici se vracaju recenicama ''fudbal je ipak primaran''

TATA SPALIJO DJENKU

ADMIRAL POTONUO

Ljubac veliki ko Blesingejmova muda.

Vidimo se u EL tamo negde 2028, toliko vam otprilike treba da se pojavite tamo opet

I respekt za Radonju velik kao Nelsonovo mudo

Boxer
Gazimudo
Ja sam dostojanstven covek
Ti si kerov kurac.

ПХАХАХАХАХАХАХАХААААХААХХАХАХАХ

Stvarno je genijalno, jedinstveno, kako se vi Cigani za 30 sekundi (onih 30 u kojima shvatite da gubite utakmicu za koju ste mislili da ćete je okrenuti) pretvarate iz gospodara svemira i navijača najvećeg KK sveta u obične pičkice, naviječ KK Sledeća Sezona iz Železnika, koji pričaju da je fudbal kulji sport i otvaraju Jutjub da pogledaju kompilaciju najvećih čarolija slovenačkog Ronaldinja Pečnika. Pa još ide i priča "neću valjda da navijam za hrvatski klub", ma kurac nećete, pa muda biste dali da puknemo od Cedevite, sutra ćete nokte pojesti, ali to samo dok ne krene Valjak. Morali ste da izgubite ovo jer ste sline. I nemojte da se raspitujete za kvalifikacije za Evroligu, tamo ćete ispati od onih mučenih Čeha ili neke kreacije poput Uniksa. Uostalom, šta vas zabole, Evropkup - SVOJI NA SVOME, uvek je najlepše u svom jatu.

SUTRA U BLICU UDARNE VESTI

EVROKUP ZA DVE KLASE KVALITETNIJI OD SLEDECE SEZONE IGRANJEM VELIKE ZVEZDE

bvdlga
Ja, moja malenkost, ovaj sto pise, ako ne bih imao isti procenat suta za 3 kao Nelson ili Simonovic, sa 3 treninga kosarke u trecem razredu osnovne, evo jebite me svi sa vukajlije, plus vasi rodjaci i rodjake, da ne bude da sam peder! Nijedan trening da nemam sa ekipom, samo da mi dobace da sutnem.

Pre nek idan na kosu sam ubadao minimum 4 trojke od 25 pokusaja. A ortak dva puta imao 13/25.

A ovo veceras mi je NEVERA. mislio sam da je onih 2/25 iz proslogodisnje finalne serije najgori ucinak ikad, al evo nadmasili ste sami sebe

Ljubac veliki ko Blesingejmova muda.

Vidimo se u EL tamo negde 2028, toliko vam otprilike treba da se pojavite tamo opet

I respekt za Radonju velik kao Nelsonovo mudo

Preduhovito i presmešno. Možeš i ti na Tarzaniji da pišeš pošto se kolješ sa Zapatom ovde ko je veći debil. Duhoviti.

Мене занима да ли је Расни преживео ово вечерас?

хаха и треба да вас прцају ови гробоши кад сте дилеје