Prijava

Fenderu decxko ako sam ja daunovac onda mi se nasisaš mog mongoloidno deformisanog glavića.

Немам је. Мада ако је, не дај Боже, будем имао, она ће већ носити твоје име.

Fendera bi valjalo išutirati u stomak jer tripuje da je internet siledžija a meni se od te slike plače a i često puta se gushim.

Деки, не знам ко овде изиграва Интернет мудоњу, ја или ти?
Тражи од Трућа ИП адресу да ме лоцираш па дођи да ме ишутираш.

Koji vam je bre kurac

Тражи од Трућа ИП адресу да ме лоцираш па дођи да ме ишутираш.

Ahahahah koja ironija kad ti napises ovako nesto >d

UUuuuuUUUu tako mi nedostaješ

Ne brini boho, nosim te u srcu stalno i milkim grudi i kažem "mil mil bohore prijatelju dragi".

Ма Боксере, Деки и Бач се спремају за дерби па не знају ни где, ни кога ударају, а ја не знам како да их преусмерим на овог Вучићапедера и остале уљезе на нашој теми.

Јбг, Шоми, све је могуће на форуму, на форуму, на форуму...

Decxko ima neka problena? Ništa ne izgravam nigde, mogu da ti nalupam šamare nogama gnjido mala vašljiva provincijska.
E to je za mene parada lepo upakovane istine.

Tebe ne smatrah daunovcem. I dalje te ne smatram, za mene si ti samo izgubljena dusxa željna slave. A ako želiš da znaš ko sam ja znaj da sam jebao više sajtuša nego što ti imaš odabranih nišči i ubogi maloumnjače. pozz

Iskoči na Fejsu malopre. Naxi radio objavio
LoooooooooooooooooooL
http://www.dodaj.rs/f/P/fQ/6dTmjPt/1.jpg

Добро, Деки, немој нервозан бити што једна изгувбљена дусха зхели мало виртуелне славе.

ЕДИТ: Није правилно малоумњак, него малоумник.
Валдемар је

A ako želiš da znaš ko sam ja znaj da sam jebao više sajtuša nego što ti imaš odabranih

Поштујем. А ако је једна од њих Црна Бо, онда као да сам ја јеб'о!

Boze boze

E, ne znam da li je neko ispratio spiku gm/mlatoni/ps kad sam lepo rekao da su sudije pustile tucu macvana ali isto tako i tucu bobija kad je mlatoni izricito tvrdio da to nije istina?

#ostrascenost #mrzelomedasenatezem

Opet i vama da kazem, ne trazite alibi u sudijama jer smo prvu dobili a u drugoj nismo ni zasluzili da dobijemo jer smo igrali ko pickice. A u obe je kriterijum bio dovoljno UJEDNACEN da sudije ne odlucuju pobednika direktno.

E i gde se to radonja zalio na sudjenje, jel to jutros nesto? Nisam jos prelistao novine tek sam ustao

Bravo domaćine, sad se ustaje

Upropastio sam se sinoc/jutros jahte i kokain a mislio sam i da ne idem nigde izasao sam iz kuce u jedan

Najjači klabing je kad se vučeš ko strvina mrzovoljan do pola noći i onda za 4 minuta se spremi i odeš negde
#isprobano #jebanjezagarantovano #dobarprovod

#ajnouvatjumin #samobahatosamobezobrazno #klabingujemsatipsarevicem

Opet i vama da kazem, ne trazite alibi u sudijama jer smo prvu dobili a u drugoj nismo ni zasluzili da dobijemo jer smo igrali ko pickice. A u obe je kriterijum bio dovoljno UJEDNACEN da sudije ne odlucuju pobednika direktno.

+1