Prijava

Upropastio sam se sinoc/jutros jahte i kokain a mislio sam i da ne idem nigde izasao sam iz kuce u jedan

#kapirambrt #kaćemo2gether #djesekupaš

Немам је. Мада ако је, не дај Боже, будем имао, она ће већ носити твоје име.

наравно да немаш кад ни не постојиш у медицинским картонима и матичним књигама јер из шпајза у ком те држе излазиш само да даш баби паре за нет или лепљиву траку кад ти се одлепи постер из бравоа или хупера

E ozb aj da gledamo tekmu negde skupa

Baš smo ko pičke igrali ovu drugu tekmu

Jang bojsi rekli da nam spremate sacekuse nakon tekmi.. Zasto ste janpiji decxkovi?

Ako su rekli to više nije sačekuša
ŽIVI IZ PIJONIRA NEĆETE IZIĆI

Veceras pada minimum 5 grobarskih zastava. Proverena inf.
RASNI JE

Jang bojsi rekli da nam spremate sacekuse nakon tekmi.. Zasto ste janpiji decxkovi?

Pa lepo vam najavio Fender još sinoć omg kako ste neobavešteni

http://vukajlija.com/forum/teme/17716-kk-crvena-zvezda?strana=989#post_3178174

Cek jel to ozbiljna prica?
Ja mislio ovi baronisu da dizu grobarsku napaljenost , da motivisu da se urla i tako to..

haha nemam pojma brt, nisam u tom fazonu...

https://www.youtube.com/watch?v=vH68Uwwaoc0

Ето, надам се да сад видите колико нам је фалио Милутинов у првом мечу!

ahahahahhaa koji klip ahahahahahahahahahaha

NEGO MENE INTERESUJE KO TO BIJE BOBANA PO NOGAMA, MILUTINOV GA OVDE GRLI KO BRATA RODJENOG

Al komentari su vrh vrhova lolo
EDIT Recimo ovaj objašnjava lol

Ovo je sramota za ABA ligu da se ovako ophode sudije prema MVPju Evrolige? Da li je Bobi zasluzio da ga jedan polukosarkas ovako krvnicki tuce, davi, steze i sluzi se rvackim zahvatima svaki put. Ovo nije kosarka nego ragbi. Sad svi treba da posaljemo po e-mail ABA ligi kao sto su oni slavi Telekomu. Da ih pitamo zasto sudije sude za Partizan i da li su primorane na to???

Zahvati grcko-rimskim stilom nad igracem bez lopte su verovali ili ne faulovi. To sto je visi i dominatniji od tebe obicno nadoknadjujes gradjenjem licem, al ovo je stvarno preterivanje. Je l' vi ozbiljno mislite da je ovo sto igra Milutinov cista odbrana? Ozbiljno sad, bez sprdnje.
Opet, sudije ni najmanje nisu krivci za poraz, ocajna igra jeste.

наравно да су углавном фаулови. зајебавамо се, колико треба да буде очигледно? дешава се то кад је високи играч значајно јачи и виши. нпр. било је нечег сличног у ранијим утакмицама кад је калинић чувао мачвана и позиционирају се за скок. мада је овде милутинов баш претерао у неколико дуела. требало је овај први фаул да свирају и вероватно би све било ок у наставку утакмице. пропуст судије и није баш безначајан. кад му је прошло то прво, онда је видео да судије пуштају и наставио је са истим одбранама. са друге стране, драго ми је што је милутинов показао мало живота напокон.

наравно да немаш кад ни не постојиш у медицинским картонима и матичним књигама јер из шпајза у ком те држе излазиш само да даш баби паре за нет или лепљиву траку кад ти се одлепи постер из бравоа или хупера

Немој трауме из свог живота да приписујеш другима, знамо да те мрзи и да живиш, а камоли из куће да изађеш. А и кад изађеш, потребан ти је старатељ јер обавезно направиш неко срање, па ил' те јуре керови са пендрецима, или Прибојци са електрошоковима.

Jang bojsi rekli da nam spremate sacekuse nakon tekmi.. Zasto ste janpiji decxkovi?

Гази, види овај пост. Не знам ко је први најавио батине.

Ma u redu je batina ako bude bilo samo da fender ne dođe pa da se završi sa smrtnim slučajevima!

лол, шта је ово средњи век? опсада пионира са свих страна. јесу спремили опрему за освајање тврђаве?

Ма да су паметни да их све заједно претресају, да им поузимају све ножеве и палице, да их спроведу преко Панчевца на она поља према Борчи, па нека се лемају, чиста ферка, само руке и ноге.