Prijava

Kada se neko trajno banuje, da umesto BANOVAN stoji UGASEN (PROFIL)
Smatram da bi dosta pomoglo jer bi se znalo da li ce se neko vratiti ili ne.
I da se onemoguci slanje privatnih poruka na ovakve profile.

dobar predlog.

mislim da ce kajzen da poradi na tome sledeci put kad bude modifikovao sajt. ceo sistem banovanja ce se malo sistematizovati kako ne bi doslo do zaboravljanja da se odbanuje itd...

ovaj predlog za kompletno gasenje profila nakon trajnog banovanja mi je na mestu. ali, veliki problem koji vidim u ovome je moguca greska moderatora kad se koristi ovo. I ja sam banovao ljude, misleci da cu da ih banujem trajno, pa opet odbanujem... znaci trebalo bi da bude povratno.
pre bi reko, zakljucan profil, nesto tako.

На ЦС сереврима постоји бан на одређено време, али аутоматски истекне, јер ко ће се цима да одбанује неког играча на серверу после, лупам 48 сати... тако да се као на оним веш машинама подеси тајмер, и он сам скине бан после тог времена... Тако би требало и овде да буде... ако постоји могућнос'

Zamrznut, do daljnjeg.

На ЦС сереврима постоји бан на одређено време, али аутоматски истекне, јер ко ће се цима да одбанује неког играча на серверу после, лупам 48 сати... тако да се као на оним веш машинама подеси тајмер, и он сам скине бан после тог времена... Тако би требало и овде да буде... ако постоји могућнос'

Биће, али не као биће, него као стварно биће. :)

Kakvo biće? :)
zezam se, dobar predlog.

Svidja mi se fejsov predlog.
Celt, za takve greske bi mogli da stavite da posaljete kaizenu poruku, ili ga stavite na neku listu, pa da on ponovo aktivira kada navrati.
A ovaj fejsov, moglo bi da se pored BANOVAN stavi tajmer da se zna koliko tacno ima do odbanovanja.

Odlicne ideje. Za! :)

Dobar, podržaJem... Doduše jedino ako se radi na zahtev autora.

Pa, na zahtev autora, ili za neki ozbiljniji prekršaj. Zavisi šta je u pitanju.
Uglavnom, zamena za trajni ban.

Može onaj američki tajmer za kuvanje jaja i kad on odvrti da se profil odbanuje.

užasan predlog.

šalim se, ok je, ali ono, realno nebitan, jer, koga boli andrak za banovane ljude?

Ček, zar ovo nije već predlagano? Čini mi se da je odgovor bio da bi brisanjem profila bili izbrisani i glasovi sa tog profila i da bi onda nastao haos.
Mada ja podržavam.

Zamisli situaciju da te ishejtuje neko, dobije ban na 2 nedelje, modovi ti vrate glasove, a lik posle mesec dana dobije trajni. Dobio bi pluseve za džabaka, ili bi onda drugi moderator morao da ti lupa minuse i šta ti ja znam, sve u svemu bilo bi zbunjujuće. Isto je i za lajk, samo što onda dobiješ minuse gratis.

mda. ako bi neko bio "zamrznut" da li bi mu jos uvek videli definicije i postere ili bi i one nestale za vjek i vjekov? ako je tako, onda to skroz nije okej....

Upravo Lemaja, baš to bi se desilo. Eve tualno bi njegove definicije mogle da se prepišeu nekom noname autoru, ali to nije ok. Kad bolje razmislim ipak sam protiv.

Svidja mi se ideja o tajmeru, podrzavam.