Prijava

To nije sigurno. :D Zna se da je sa istoka Evrope, pa je prešao u Francusku da živi, a onda otale u SAD.

Da, u pravu si, a i kažu nije se zvao Tomi. Ali nekako mi to rumunsko poreklo deluje skroz ok, još ako je Mađar iz Transilvanije...

A kao za film insistira da je zaradio tako što je prodavao kožne jakne i slično (sad neki kažu iz Koreje, a neki u Koreji), i više ništa o tome ne želi da priča. Apsolutna misterija. lolo Meni je to najveći znak pitanja ovde.

I ladno je uspeo da uđe u elitni restoran sa Markom, navodeći imena gostiju koji imaju rezervaciju dok nije stigla recepcionarka do nekog koje postoji. Kontala je da je samo neki lud režiser i pustila ga. Oko njih su bili Džek Nikolson i gomila sporstkih zvezda, reditelja, šta hoćeš. lolo Moram celu tu knjigu pročitati.

Aha, čuo sam da 'oće Džejms Franko da režira.

Bingo. Na vrh jezika mi je bio.

olo Moram celu tu knjigu pročitati.

Ima po internetima?

Ima. Ne znam koliko voliš sa kompa da čitaš, ali ima samo ukucaj The Disaster Artist. :)

Ne preterano, al' sam se navikao, a imam i neki tablet lou badžet za to. Bolje to nego da plaćam za knjigu o Tomiju Vizou. Hvala. :)

I ja zato skidam audio verzije, ako ima (ova knjiga nema). Atlas Shrugged, Fountainhead, sve Mass Effect i dve Dragon Age knjige sam tako ''pročitala''.

Transformers stare stripove sam isto poskidala pa sa kompa preko CBR-a (kako tog lika nije mrzelo da SVAKU stranu skenira, nikad, ali nikad neću razumeti), novi stripovi postoje i u elektronskim verzijama.

Ali ništa ne može normalnu knjigu da zameni. Ovu ću možda i kupiti. Deluje zanimljivo.

E, da, inače je više puta trošio pare i gradio set za ISTU sobu. Ona scena na krovu (I did naht hit her) mesto da se snima na krovu, pravljen je set za krov!

koliko god se trudio ne mogu da skontam o cemu pricate

Odma da si skinuo ''The Room'' sa torenta. Kultni klasik.

Imaš i skraćenu verziju filma kod ovog lika (odličan izvor loših filmova).
https://www.youtube.com/watch?v=gsgIq7cxhJk

I ja zato skidam audio verzije, ako ima (ova knjiga nema). Atlas Shrugged, Fountainhead, sve Mass Effect i dve Dragon Age knjige sam tako ''pročitala''.

Transformers stare stripove sam isto poskidala pa sa kompa preko CBR-a (kako tog lika nije mrzelo da SVAKU stranu skenira, nikad, ali nikad neću razumeti), novi stripovi postoje i u elektronskim verzijama.

Isto, isto. Uglavnom skidam zbirke priča audio, lakše mi da vodim evidenciju, ne volim da stajem na pola ,,strane'' ili ako zaspim kad slušam u krevetu. A za stripove se divim ljudima, imam ceo ,,Fejbls'', perfektno skeniran. Čak sam i sidovao to. :D

E, da, inače je više puta trošio pare i gradio set za ISTU sobu. Ona scena na krovu (I did naht hit her) mesto da se snima na krovu, pravljen je set za krov!

Retko lud čovek.

imam ceo ,,Fejbls'', perfektno skeniran. Čak sam i sidovao to. :D

Ti ljudi su legende jebene! Ovo su ti 80 stripova, 80 originalnih stripova, plus svi bonusi o svakom liku. LEGENDA! Isto sidovala, i to bar pola godine, kakav sam krembil.

Nešto sam skinula, kao aaajde da probam (mada kažu da je razočarenje) SW: The Old Republic (to hoće samo preko EPUB), ali me mrzi da krenem, nekako me mrzi da klikam svaku stranu, strip je kraći pa je lakše. Neka stoji u kompu, pa ćemo videti.

CHIP CHIP CHIP CHIIIIP CHIIIIIP

Ma, i ja imam brdo stvari u kompu, al' te ispiti, te filmovi, te lajferisanja kojekakva i nikako da iščitam.

To Leri, nikad se nema vremena za bitne stvari. lolo

Ajte ljudi, pozdrav. Lec go houm. :*

http://shoebat.com/2014/08/28/isis-plans-assassinating-pope-italian-governments-gets-tougher-protect-vatican/

"ISIS Plans On Assassinating The Pope, Italian Governments Gets Tougher To Protect The Vatican"

Ови решили да добију инстант слободу.

Još malo pa Treći svjetski rat, pripremite se!

Još malo pa Treći svjetski rat, pripremite se!

Pripremljeni smo.
http://i.minus.com/jhK05OojW67Kb.jpg