Prijava

Zasto su sva motivaciona sranja vezana za sport? Lik nema jednu nogu i trenira, lik jedva preziveo rak i bilduje...
A sta ako me zabole kurac za bildovanje i treniranje, a lenj sam i treba mi motivacije?

Drkaj, proći će.

Ne mogu, lenj sam, kao sto rekoh. Cekam da dodje Leteci Medvedic da mi oguli bananu lolo

Je l' neko od vas upoznao nekoga ko torentuje igre, stripove i sve ostalo? Meni je i dalje to ogromna misterija. Ko? Zašto? Zašto zaboga! Kako lika nije mrzelo da skenira osamdes originalnih Transformers stripova, stranu po stranu, i da ih aploduje uz pola novih verzija (opet skeniranih), kako?

Hoces da kazes da ne treba to da radim?

Blagi bože, ne! Ne, nikako nemoj prestajati, o neprikosnoveni heroju interneta na svetoj misiji!
Nego me samo zanima šta to zapravo vuče ljude na toliku plemenitost o trošku svog vremena i brzine rada računara, onih nekoliko ''thanks man'' komentara na torentu?

Džeče, ortak moj u sred ispitnog roka aploaduje Sopranove sve epizode na YT. Najbliže torrentovanju, ali svejedno ludi ljudi, zaludni u najmanju ruku. Sam torrent i njegovo funkcionisanje je krajnje zanimljivo.

Smorka, dok je bio MegaUpload aktuelan, dobijala se fina kinta za downloadowe sa tvojih linkova. A sada ne znam :)

Pušti ti ko aploduje nego siduješ li ti to što skineš? Ja ne, osim kad skidam sa sajta đe je to obavezno a sa njega baš rijetko skidam. A nesidovanje je tako omg no.
Ja sam baš nešto razmišljao kako su fini i dobri ljudi koji prevode za filmove i serije da bi mi mogli da uživamo u ukradenim verzijama multimilionskih kinematografskih ostvarenja. Preljepu stvar čine, od srca sa svim komorama i pretkomorama im fala.

Jesi ga pitao zašto to radi? Fascinantno mi je, kao tvoj avatar. Mislim ja sam u sred roka odgledala n videa sa mačkama, i radovala se top komentaru, ali nikad mi nije padalo na pamet da aplodujem sat vremena nečega, pogotovu ne na torentu.

Sad si me podsetio, nakjuče sam išla da gledam Kapetana Ameriku, pa kad sam prolazila pored prodavnice igračaka, bila je ceeeeela gomila pčelica Maja, ništa jezivije nisam videla u skorije vreme.

to je onaj tip ljudi koji se sam nudi da ti nesto pomogne ne bi li ga pohvalio...nesigurni u sebe pa onda traze neku vrstu prihvatanja od drugih...

al u svakom slucaju korisni su

To Meśo, i ja to svaki put pomislim kad ubacujem neki prevod. Ali oni dobijaju neku kintu, ne veliku ali dobijaju. Imaš sajtove poput titlovi, podnapisi, i sl. koji sigurno bar nešto plaćaju za prevode.

Smorka, dok je bio MegaUpload aktuelan, dobijala se fina kinta za downloadowe sa tvojih linkova. A sada ne znam :)

A jebem mu mater, kako sam tek sad saznala za ovo! :D

Pušti ti ko aploduje nego siduješ li ti to što skineš?

Verovao ili ne, sidujem bar nekih nedelju dana, ako se radi o Transformersima ili nekim starijim stripovima gde nema puno sidera, nekako mi žao ljudi koji se muče da skidaju.

to je onaj tip ljudi koji se sam nudi da ti nesto pomogne ne bi li ga pohvalio...nesigurni u sebe pa onda traze neku vrstu prihvatanja od drugih...

I ja tako mislim. Da im to ''thanks man'' znači ceo svet. Ali koji je to level, kada je moj ćale bio morao da skine neku prastaru rusku matematiku za trenutni rad skeniranu, imala je hiljadu strana. Još nije skenirao po dve strane, nego po jednu?!

al u svakom slucaju korisni su

Amin.

Da ne spemujem otvaranjem nove teme:

Imam ogroman problem sa musicama koje mi ulaze kroz prozor i vrata od terase. Ne verujem da su vinske, mozda i jesu, ali nije bilo nikakvog voca ili sl. da ih privuce. Mislim da su neke prolecne cija populacija eksplodira u ovo vreme, one odvratne sto idu u rojevima. Bukvalno kad otvorim uvece prozor (svetla pogasena) mi uleti njih 150, ne rade nista samo mi bleje na zidu. Da li da pravim one zamke sa sircetom za njih kao za vinske... Neki savet, bas sam ocajan.

Da li je smorka sa novim nikom postala naako razuzdanija ili se to meni cini.

a jadan zhajkela andjeol nas...ubio ga mesar nije mogao da izdrzi vise da ga zhajk konstantno siluje u magacinu prodavnice

Pa sta mu je bilo? Zna li neko?

Koji vam je kurac, ne sprdajte se, pa rekao bi Žajk da je umro.