Prijava

Grupa A
Bajern
Mancester Siti
Napoli
Viljareal

Grupa B
Trabzon
Lil
CSKA
Inter

Grupa C
Mancester U
Bazel
Otelul
Benfika

Grupa D
Lion
Dinamo Z.
Real M.
Ajaks

Grupa E
Valensija
Celzi
Leverkuzen
Genk

Grupa F
Arsenal
Olimpijakos
Marsej
Dortmund

Grupa G
Zenit
Porto
Sahtjor
APOEL

Grupa H
BATE
Barselona
Milan
Plzen

grupe za 2011/12

kao klinac sam najviše voleo seriju a jebi ga neke stvari se nikad ne menjaju i dalje navijam za njih iako je sad serija a sranje

Нема мојих фаворита, нажалост. Само Реал који је почео жешће да ме нервира.

realno, mislim da ce svi italijani da poispadaju vec sad.
LS je zadnjih godina takmicenje Engleza i ostalih, doduse prosle godine nije bilo tako, ali mislim da ce ove biti ponovo....

Kapiram da se Roma drkala ili tako nesto, jer je ono bilo ocajno, sto su prikazali kod kuce. Mislim da ce da prodje Roma.
Navijam za Valensiju da prodje. :)
Ocu da Arsenal dobije Barsu, da prestanu svi da mi seru kako ce Barsa da guzi na Kamp Nou, zato sto su dobili Real.
Totenhem-Milan, mislim da prolazi Totenhem, jer Milan ima odbranu k'o na malom fudbalu.
Za Celzi nema sta da se kaze, mnogo im tesko da prodju.
Navijam za Lion, i za Mancester :)
Bajern-Inter..Nem pojma sta sve tu moze da bude.

Al sam ga iskenj'o.

neka si vala :D
inace i ja bi volio da Arsenal izbaci Barsu jer ih ne podnosim ali sumnjam da ce da bude ista od toga....

Не навијам ни за кога, само се надам да неће бити много досадних утакмица, односно превише тактизирања. Мислим да ће проћи Шахтјор, Валенсија, Барселона, Тотенхем, Челзи, Реал, Манчестер и Бајерн. У будућим сусретима ћу навијати за противнике Челзија и Манчестера, те екипе баш не волим.

ima tema
da zaigra inzagi i za milan nema zime

-Šahtjor - Roma (agg: 3-2) Шахтјор иде даље, лагано.
-Valensija - Šalke (agg: 1-1) Биће тврдо, али изаћи ће Шбаве на крај са мишовима.
-Barselona - Arsenal (agg: 1-2) Барса пролази, Арсенал се много нада.
-Totenhem - Milan (agg: 1-0) Овде очекујем изненађење, да Милан иде даље.
-Čelzi - Kopenhagen (agg: 2-0) Глупо је коментарисати, Челси иде даље.
-Real M. - Lion (agg: 1-1) Реал.
-Mančester - Marsej (agg: 0-0) Манчестер наравно.
-Bajern -Inter (agg: 1-0) Бајерн иде даље, Интер је слаб много.

Šahtjor ide dalje, nema priče.
Valensija,Totenhem, nadam se i želim da Arsenal prođe, ali bez van Persija, ne vjerujem.
Na početku seone sam mislio da će biti finale Milan-Čelzi, sad ne'm pojma. Možda bi Čelzi mogao da uzme LŠ, ali mislim da je Totenhem zaslužio da dođe do polufinala. Radovao sam se njihovim utakmicama najviše i iščekivao ih.
EDIT: Da ne zaboravim i ovo:
CL tema 1 i CL tema 2

e da ga jebemi nisam vid'o da vec imaju teme....

Судија слепац уништио утакмицу... Ко још даје други жути за онако нешто? Ја навијао да прође Барса (да би се Арсенал сконцентрисао на борбу с Манчестером, а и зато што ће Барса највероватније да дере МЈ и Челзи сусретне ли се с њима) и успео да ме изнервира идиот, могу мислити како је навијачима Арсенала.

Месију свака част за први гол, оно је царски потез.

Finale Mančester - Barselona i kidanje.

могу мислити како је навијачима Арсенала.

Iznenadio bi se... Ne možeš ni misliti.

Судија слепац уништио утакмицу...

Plus prljava igra oba kluba, gnusna utakmica, mučna potpuno.
edit: plus što je Fabregas igrao za Barsu...

То већ зависи од жреба, може да их споји раније...

Јесте, човек поклонио лопту и онда се није ни удостојио да потрчи за играчем и ето првог гола.

Валенсија - Бајерн, финале.

Barsa je bila bolja, onako kako ona to zna, smaranjem do nesvesti. Sta bi bilo kad bi bilo necu da pricam, penal je bio sporan, ali onaj faul Dijabija nad Mesijem je postojao, tako da mu to dodje na isto. Sve ovo je zasrano jos prosle godine, porazom od Brage. Ne bih voleo da ovi (po meni smaraci) osvoje ligu sampiona, svaka njima cast ali taj fudbal je toliko smor, mozda cak i smorniji od onog Interovog prosle sezone.

Валенсија - Бајерн, финале.

Naravno, glavni sudija heteroseksualni Aca Stojanovic, na tekmi pevaju Bitlsi,
i svi mi idemo da gledamo, imamo karte na sred istoka...

Е јбг, ти се спрдаш, а ја био озбиљан. И отићемо на запад к'о људи.