Prijava

Kad vam nije jasno zašto je neko, pogotovo hajmo reći poznat, uradio ili rekao nešto.
Zna li kakvu budalu pravi od sebe i svog okruženja. Znači nije vam jasno zašto je to uradio i dođete ovde i okačite to delo iliti nedelo da ga pitate Koji tebi kurac, brate?
evo ja gledam, čitam, ne verujem, šta se koji kurac on i Sergej imaju petljati tamo gde im nije mesto
http://www.radiosarajevo.ba/novost/46359/bjelogrlic-zao-mi-je-sto-divjak-nece-biti-na-premijeri

Attention whore (one who is always looking for attention) eto koji mu je kurac... :)

Edit

mislio sam da si stavila Sergeja gore.....na njega sam mislio .....

I onaj Sergej Trifunović s onom majicom podrške generalu Ikebani, pa halo ljudi...majmuni...

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/239865/Havel-Ne-oklevati-s-Libijom-kao-s-bombardovanjem-Srbije

Bivši češki predsednik Vaclav Havel pozvao je međunarodnu zajednicu da izvuče pouke iz krvavog raspada bivše Jugoslavije i da ne odlaže vojnu intervenciju u Libiji suviše dugo, kao što je to činila u slučaju bombardovanja Srbije.

ma ja sam omrzla mirjanu karanović zbog takvih sranja,a gotivila sam je u pičku materinu...ne znači joj moj bojkot ništa,ali ne verujem da sam jedina...

Ma nije stvar u bojkotu, nego zašto to ljudi rade, niti žive tamo, niti imaju uvid u to šta je i kako bilo a onda se hladno brukaju da bi dobili nekakve...jeftine poene po Regionu, šta li.
Karanovićka je bar srala na početku rata, a ovi...
Sad su oni prekul preurbani, jebeni U2, šta li???

e i U2 sam gotivila nekad...pa,to kao mi smo evropljani,neki kurac,a ostali srbi su govna,pokupili neki virus od nataše kandić,sad su kul među muslimanima i hrvatima,jer im je srbija premala valjda...

Moj ćale zove Karanovićku "muslimanska kurva" :)

Šta znam i meni ide na kurac, odbijam da gledam emisije sa njom....trudim se da je ignorišem da me ne bi iznervirala.....

Verujete li vi da mene još u Federaciji znaju pitati da priznam da je Arkan još živ!?
evo ti scene
- aj boga ti kaži je l' da je Arkan živ.
- Šta je to pitaš, i da zna k'o da će ti reći...
citat
I onda dođu odavde budale koje daju legitimitet drugim budalama da se budalaština nastavi!

Ма кул су међу њима курац мој. Мајмунчини није било довољно што је носао ту мајицу, него нас је као нацију, онако у комплету изнапушавао поштено, реагујући на прозивке. И онда одиграо на карту саосјећања, сажаљења, не знам како да назовем то - као, он је из Мостара, њему је пола подгорице што изгинуло у рату, што избјегло и остало без иђе ичега, он је осјетио рат на својој кожи за разлику од ових који га сад пљују због мајице. Ако је тако, онда ми баш никако није јасно чему облачење исте.

Едит:
Иначе, ја сам због ових ситуација и оваквих ликова давно престао Б92 и компанију да гледам, дражи су ми моји живци.

Sranja su se događala, istina je. Ali sada treba završiti s' tim pronaći Mladića, pronaći Hadžića, pronaći sve ustaške (namerno nisam rekao Hrvatske jer su to dva različita pojma) i sve balijske (opet, nisu muslimani, jer ima isasvim finih i kulturnih muslimana) zločince i preći preko svega toga. Jer od prošlosti se ne živi, to si mi ti Auroro sama rekla...

Imali su Kesoviju na voleju da je odjebu za koncert, em su ljudi išli na koncert,em povrh svega puste na RTS2 snimak koncerta.......nikad nismo umeli voleje da iskoristimo, čak šta više uspemo da se opoganimo još više kad imamo priliku nekom da kažemo aj vozi smrdaro....

tačno,L0L,a cela priča je oko toga-ti si,miro,glumica...ti si,sergej,dobar glumac i KOJI TI JE KURAC i šta će ti ta majica?šta koji kurac ti znaš o politici...

Pa to je to, kad je takav veliki hercegovac ili bosanac, što ne osta dole nego odavde nosa majicu uvaljujući pritom svoj narod nosanjem đubreta na grudima.
I mene znaju kako ih moj sin naziva TVOJI SFRJ prijatelji pozvati tako u neka sranja ali mi ne bi palo na pamet da veličam lik i delo Jovana Divjaka, smrada nad smradovima.
eto i njegova rabota je Koji je tebi kurac, brate?
http://www.youtube.com/watch?v=EYxUU91sVCo
možda su ovi pogurali Trifunoviće u zbjegove?

Fora je - Zna i smrdo Sergej i Bjelogrlić da od tog hapšenja i suđenja nema ništa pa da na vreme obezbezde ulogu mirovnjaka.
Pu!

ma niko od tih glumaca ne traži neznamkakav patriotizam,ali nemoj da se petlja i dupeta 'de mu nije mesto,nikad niko ko se tako ponašao nije dobro prošao...bedno je ako tako pravi senzaciju i reklamira se,makar i negativno...

Ama upravo to, ne ulazim ja u zločince i zločine, šta njemu treba, kao glumcu, pripadniku jednog naroda da nosa jebenu majicu kojom će uzjebati ostatak tog istog naroda?
Znate li ljudi šte ćete više od sebe?
Eto neka meni dođe pa kaže nešto o žrtvama i njegovom pravu na oblačenje majice, nabijem mu je u oko šupačko.
Doš'o Divjak iz Beograda da brani Bosnu od bosanaca 1992.g...jebalo majku. I došle jare da mu daju podršku dvadeset godina kasnije, potomci tih istih bosanaca.
I vrate se lepo u svoje tople umetničke domove u Beogradu i žive lepo život boraca za pravdu i ljudske slobode...

Je li i ovom alkohol?
Ovaj čovek je dobio neku nagradu u Nišu pre par meseci, ne možeš verovati.
Ja bar nisam dok sam uživo slušala ovu emisiju.
http://www.youtube.com/watch?v=HcqFBvkOZrQ

Imali su Kesoviju na voleju da je odjebu za koncert, em su ljudi išli na koncert,em povrh svega puste na RTS2 snimak koncerta.......nikad nismo umeli voleje da iskoristimo, čak šta više uspemo da se opoganimo još više kad imamo priliku nekom da kažemo aj vozi smrdaro....

Ma piče i Hrvati na koncerte naših pjevača tamo.

A Bjelogrlić je pravo pojeo govno. Pogledajte kako glumi srpskog oficira.
http://www.budiprofesionalac.rs/

A Segej je vazda pička bio.

Glumci su rođeni da kenjaju.
Ko bajagi spreme predstavu, gostuju negde, spetljaju se sa nakim (ili sa pola ekipe) i onda naglo okrenu ćurak (oni kažu da se prosvetle).
Nakon toga kenjaju onima što su gostovali po drugim mestima ili nekog ugošćavali u svom pozorištu. Isto važi i za snimanje filmova.
Mislim, to je sve projekat (al' ja sam priprosta pa se ne razmem u to).

A i kako bi to bilo, njih niko ne pita za mišljenje, pa zar da svet ostane neuk ako ga oni (ničim izazvani) sami ne saopšte ???!!!

Opet, šta sad da izjave (kad ih već niko ne pita)? zar da se ko' boranija bave poskupljenjem, štrajkom, gužvama u prevozu i sl.......mora da se izbaci nešto segamega sa sve pišanjem uz vetar (jer glupa raja piša niz vetar).