Prijava

E sad...ovo pišem da ne bi posle došlo do nekakvih "sajtaških tračeva" o tome što me nema više i što se ne pojavljujem.

Kako imam sasvim lepo mišljenje o ovom sajtu i jako ga volim, stalo mi je do njega puno, ja sam se i trudio(koliko sam mogao i znao), da ga učinim boljim(subjektivno viđeno, naravno), pa ne bih želeo da vremenom kroz tračeve upadnem u onu kategoriju ljudi koji iz neke sujete i prevelike zaljubljenosti u te stvari koje su oni pisali ovde, otišli "uvređeni", "povređeni" ili probali, a neki čak i radili ona čuvena "samoubistva".:-)

Pisao sam ovde i anonimno da bi se ovde i neki anonimni ljudi smejali, a ne da bih bio popularan. Da sam hteo neko javno priznanje, pisao bih ovo u Wordu i pisao bih neku knjigu, a ne definicije na Vukajliji.:-)

Jednostavno, nešto se desilo u mom životu, jako bitno i ključno, tako da od 20. maja, mene verovatno više neće biti na Vuki, a ni na internetu. Možda će me biti ponekad, kada uspem nekim čudom da se zakačim na net, ali to će biti veoma retko. Samim tim, moje neredovno pojavljivanje, podrazumeva i prelazak u moderatore-penzionere, pa će se i to desiti onda kada budem ispunio kvotu onih dana mog nepojavljivanja koji su dovoljni za to da budem razmodovan. Kada i ako budem uspeo da se zakačim, naravno da ću i dalje pisati. :-)

Do tada, evo sam tu još ovih nekoliko dana(5).:-)

http://www.youtube.com/watch?v=7RGHv5OulkQ&feature=channel_page

Svi odlaze...

:(

E pa nista, evo ti onda ovaj grejpfrut sto nisam stigao da dam malom prstu... da ti se nadje:)

http://www.peejays.org/images/NEW-GRAPEFRUIT-BAG.jpg

Ja jesam nova ovde, ali moram da prokomentarišem - šteta. Najviše pluseva sam dala tvojim legendarnim defkama.

e jebi ga.

kurd, hvala na svemu! sajt svakako ne bi bio to što jeste da nije bilo tebe. uvek si dobrodošao da budeš ponovo mod.

sve najbolje!

:(
pozz kurd i sve najbolje.

Khm...pa dobro bre, ja rekoh da 20. odlazim, ne dajete mi ni tih 5 dana više, "ožaliste me živog". :-)

Ovo sam napisao samo da ne bude posle prepričavana neka glupa fora kao moj razlog. Ovo mu dođe kao "časni otpust":-)

Pozdrav i srećno.

Stavi neko blokce i olovku u zadnji dzep, mozda ti zatreba.
Aj... Da se ne ljubimo :)

Zbog ove situacije sa kurdom molim kaizena da uvede godinje odmore za modove!Steta da takav mod kao sto je bio kurd bude razmodovan zbog nedolaska na sajt!
Kurde mi te ne damo!

Збогом, Курде.
Срећно!

E,da kurde srecno!
Da nam budes ziv i zdrav!
I volimo te svi ovde!!!

Zbogom, kurdmene!

Svrati po neki put na roštilj i pivo. :)

Ajd pa takO kurde!

Nek bude dobro gde god da je to bez interneta.

Boze zdravlje, pa nekad da popijemo neku u kafani u Luxu :)

auu jbt....
Pozz Kurde sve najbolje...

Pozdrav kurde, vratices se ti :):) A do tad... plajvaz zadeni za uvo, za svaki slucaj:)

ma ja ipak da ti pošaljem poljubac :-*