Prijava

I na kom fakultetu se 2015. godina pishe kao 15. godina!?

inache to shto si polozhio osnove ekonomije je kerov kurac od ispita. Pogotovo sa ocenom A, jasno je da profa deli shakom i kapom. Mrzi ga chak i punu godinu da napishe

Ja mislim da je išao do knjižare samo da kupi indeks, sam upisao ovo, samo da bi se pohvalio nečim ovde, a onda razmišljao kako da upiše ocenu, "10" je bilo tako oldskul, pa je upisao "A", kao da studira po amerikama, samo se izjebao jer je pisao na srpskom (haha, kapirate, crnogorski ne postoji), kakav metaloglodač!

чије ли си птиће мила да цвркућу научила :(

pise dobio ocjenu. reko bi da je neko crnogorsko velikouciste

a oni su veci evropejci od evropejaca pa mora da bude abcdefghijk

el kod njih kad padnesh varijanta šjedi e?

Ovaj Božo što je navodno profesor ne zna ni da se potpiše na predviđenoj liniji, nubčina. Kakvi li su studenti kad je to profesor...

šjedi e

LOOOOOOOOOOL

epilog: krajnje jadno hvalisanje na sajtu za haks i agar o tome kako si dobio a iz nekog levog ispita. Shta je sledeche, raspredachesh o tome kako imash RL

Cara™

el kod njih kad padnesh varijanta šjedi e?

hahahhaahah

али у загради што пише одличан, да и ретарди са факса знају да је то највећа оцена. на факсу има једна оцена више него у средњој, ако је а/10 - одличан шта је онда шестица?

Biće da je to neka večernja (viša) školica, u najboljem slučaju neki crnogorski singiduduk.

HAHA DUKLJA-MEGATREND.

10 - одличан
9 - врло добар
8 - добар
7 - довољан
6 - ________? (упишати предлоге)

мој предлог: 6 (а нека те јадо)

Coa postao ljuti skečer ili opet prodao nalog...

Pusite kurce, mi smo evropski fakultet. Ovaj prvi ispit je jedina desetka od svih generacija koje su prijavile ove godine (toliko o dijeljenju shakom i kapom), a datum i ime predmeta drugog sam ja unaprijed upisao. Pozz

mi smo evropski fakultet

Skoro gluplji alibi u korist odbrane chasti nekog fakulteta nisam chuo. Shta je sledeche? Ja sam to platijo?

Pre bi rekao da ste Islamska medresa.