Prijava

Najzad sam realizovao ovo: http://vukajlija.com/forum/teme/1458?strana=2#post_53564

Javite ako nešto ne radi kako treba. I pazite da se ne zbunite kada u tom spisku ne vidite vašu tek "rođenu" definiciju, pošto za nju ne možete da glasate ...

e da, jedini smor (za sada) je što ocenjena definicija ne nestane odmah sa spiska (bez refreša), tako da je fora da uvek klikćete na drugu :)

Ја видим своју тек рођену дефку... Можда то не важи за модераторе? А?

Trebalo bi da sada radi kako treba.

Свака час, (част) овако ћу више да оцењујем, а и до јаја је идеја...

Ovo mi se svidja...
E sad... hajde nesto da se skarabudzi gde mogu da se vide sve nove definicije redom i pregledno.
Samo klik na link 'definicije', gore, nije dovoljno jer izbaci samo njih 10, plus treba da se skroluje. Treba nam nesto kao do sad, da se baci pogled i da se vide sve odjednom jer ima clanova koji se vracaju i na ocenjene jer im se svidjaju...
Predlog:
Na dnu (ne na vrhu!), ispod ovih definicija desno da stoje dva linka... jedan ce prikazivati neocenjene, a drugi sve... Default po logovanju su neocenjene...

u pravu si, to bi bilo korisno.

Kaizene, ovo sto si uveo je odlicno. Sad na neke defke mogu da dam minus i da ih vise ne gledam :)

Kaizene, mozes li da namestis da se ocenjene definicije ne pojavljuju u onom braon polju. Znas na sta mislim... Kad otvorimo neku defku ispod se pojavljuje neka druga, random izabrana :)

Ne mogu zbog performansi. Te slučajne def. sjebavaju server samo tako. Zato sam i uveo fazon da se prikaže uvek ista za neki pojam.

jao tihi da mi je tvoj mozak da se odmorim malo :P