Prijava

E ovako...

Kako bi se autori podstakli da više pišu definicije, i da ne provode vreme samo čitajući tuđe, bilo bi fino da se uvedu neke nagrade posle određenog ranka. Tipa da od 2000. autor može da piše 4 definicije. Od 1000. može da pogleda ko mu je šta omiljenovao, od 500. ko ga prati. I tako... Shvatam da bi to smanjilo broj ljudi koji uzima ktitor naloge, jer su se sad neke njihove privilegije ustupile i ostalim autorima, al' opet definicije su najbitnije po meni :)

E sad, ovo je lepo zvučalo u mojoj glavi, pa vi recite šta mislite....

Rekao bih da su za Kaizena i moderatore bitniji ktitori, a to koliko su im bitne defke se vidi po tome koliko su obrisali najboljih definicija određenim autorima kao kaznu. Na taj način su oštetili sajt, ali na kraju krajeva koga je briga... Bitno je da ima što više ljudi na sajtu (makar to bili klinci koji spemuju posterima) jer je profit najbitniji.

Ajde zapitaj se koliko mogu zaraditi od ktitora... Ja cenim da ne dobijaju ni 10k dinara mesečno...
Ako im je do toga stalo......

Kaizen postao tajkun :)

Mislim da je to suvišna komplikacija.
Osim...kada bi za svaki dat plusić iz miša ispala po bombonica.

Mislim da je to suvišna komplikacija.
Osim...kada bi za svaki dat plusić iz miša ispala po bombonica.

Bez 2 bombonice nema ništa....

Ма какве бомбонице, видиш да и кифла може једва два-три пута месечно. :)

Чек чек, што једноставно не дате усраних 200 динара?

Džejms, ja bih voleo da postoje nonšalantne zezalice kao što su bile dok ja još nisam došao na sajt tipa "početnik, moderator, hejter, starosedelac..." na osnovu ranka, datuma registracije i da nema nikakav značaj osim zabavnog ali teško...
Tako da, ovo što ti predlažeš bi povećalo takmičarski duh a samim tim i malverzacije zbog kojih je uveden novi sistem. Tako da ne verujem da će predlog imati odjek...

Чек чек, што једноставно не дате усраних 200 динара?

A joooj vidi njega ...
Pa nije poenta u tome. Već u podsticanju autora da pišu više definicija.
Zamisli nekoga mrzi da ode do pošte ?

I dao sam ove opcije koje imaju ktitori kao primer, neka stave bilo šta... Samo da osete da će pisanjem defincija, pored povećanja ranka dobiti još neke povlastice.

Džejms, ja bih voleo da postoje nonšalantne zezalice kao što su bile dok ja još nisam došao na sajt tipa "početnik, moderator, hejter, starosedelac..." na osnovu ranka, datuma registracije i da nema nikakav značaj osim zabavnog ali teško...
Tako da, ovo što ti predlažeš bi povećalo takmičarski duh a samim tim i malverzacije zbog kojih je uveden novi sistem. Tako da ne verujem da će predlog imati odjek...

Ne bih znao reći. Na sajtu sam svega par meseci, tako da je moguće da ono što ja predlažem već urađeno, bilo nekad i ukinuto.

Džejms, ja bih voleo da postoje nonšalantne zezalice kao što su bile dok ja još nisam došao na sajt tipa "početnik, moderator, hejter, starosedelac..." na osnovu ranka, datuma registracije i da nema nikakav značaj osim zabavnog ali teško...

+1 Jedna od boljih ideja... Ovo bi bilo bas KUL :)

Мени је фалило само 200 бодова да постанем "Вукајлија халл оф Фаме" и баш тад они укину те ранкове..........ццц.....

ЕДИТ: УФ , увек заборавим ко сам , извињавам се кратак спој, помешао сам се са неком другом особом.... :))

другом особом

'de si, abraksuse?

Ja koliko sam skontala njemu ne treba više definicija nego čitanja.

Против.
Шта, мени треба да стоји зелена јабука поред слике и да пише newbie? :Д

Против.
Шта, мени треба да стоји зелена јабука поред слике и да пише newbie? :Д

Pogledaj šta je moj predlog, a ne šta su drugi predlagali u komentarima :) Ja nisam pričao o tim statusima.

Ja koliko sam skontala njemu ne treba više definicija nego čitanja.

Pa................. ubila si me u pojam......

Realno, i ja mislim da je problem citanje, tj. ocenjivanje, ranije, kada sam i ja cesce pisao defke, u bilo koje vreme bi imao bar 20 ljudi koji bi ti ocenili defku, nebitno da li su dali plus ili minus, npr. ja sam dosta svojih definicija pisao kasno uvece, jer je bila bleja na cetu, u tzv. trecoj smeni, i tada sam dobijao inspiraciju, danas kad dobijem inspiraciju, i napisem defku, posle pola sata shvatim da ju je ocenilo najvise 15 ljudi, pisao ja to u 14, 18 ili 3 ujutru, mozda zbog nedovoljnog kvaliteta definicije, ali ja prvenstveno mislim zbog mnostva definicija koje se pojave tokom dana, i ako neka nije bas vrh, nema razloga ocenjivati je, sto u sustini i ja ponekad radim... Tako da protiv sam predloga, valjda...

Ma glup je predlog bre....