Prijava

E ovako zelim da razresim neke nesuglasice sa pojedinim autorima.

Pre svega zelim da otvorim oci vlasniku sajta tj kaizenu, da sajt sve vise i vise ide u propast zbog MUDova, tj mylyce ne znam na osnovu cega dobila isto, kad se devojka jadna ne sastavlja misli da nesto zna a ne zna jadna, ogranicena ko terasa. Pa da nastavim.

Pre nekoliko dana jedan autor je na cetu zamolio istu da mu poster stavi na naslovnoj "mici aj mi stavi poster u odabrane" (bilo zesce ulizivanje) posle 10ak sekundi isti je zavrsio na naslovnoj, da li ona treba posle toga da ima ono sto si JOJ DAO tj MUDA!? I DA LE JE TO PRAVEDNO PREMA OSTALIM AUTORIMA, DA LI JE, ZATO I PROPADA SVE OVO ZBOG TAKVIH DEBILA!!!

Sinoc mentalno retardirana majmuncina cara me bio psovao na cetu, i vredjao (naravno i ja sam njega vredjao alli ne i psovao, decko je zapenio ko moj buldog bio) i tu je bila mylyca ona ga podrzavala i + je palila vatru i nije dobio ban, zasto? Zato sto je kurva kurvinska!

A ja sam bio dobio ban 20 dana zbog toga sto sam na cetu psovao hrvatee, i sad ih psujem, banujte me ajde HRVATI JEBEM VAM PLEME I TEBI CARO!!! loolololo.

Pre svega obratite paznju ko vodi tu organizovanu sektu. A vi slobodno obrisite ovaj post da ne vidi kaizen kome je sve dao MUDa. OBRISITE, NE SME DA VIDI DA nasoj MICI treba biti skinut isti. CARO JA TEBE NECU DA SPOMINJEM OVDE, DOSTA TI BILO SINOC, RAZORIO SAM UJEDINJENE SEKTASA SINOC VAS 10 VS JA. SJEBO SAM VAS. JA VOZIM BMW, CARA BOZIJACI. LOLOLOLOLOLO. Sad me slobodno banujte. Samo sam reko svoje misljenje javno. JA VOZIM, CARA BOZIJACI. lolololololo ZASTO DA JA IMAM MISICE A CARA DA BUDE ETIOPLJANIN!!!! lololololol jebi caru i sektasko ujedinjenje. lololo ae pa tako, voli vas SES i BMW m6!!! MICI AKO OVO VIDIS OBRISI NEMOJ DA VIDI KAIZEN KAKO SE PONASAS LJIGOSO!!! lololoo :*

Која количина фрустрације. :)

nacuo sam i ja za neki namesten poster na cetu...
a i bio sam svedok kada je moderator podstakao jednog autora da otvori jos jednu, vec postojecu temu, koja nije bila aktivna nekoliko dana, pod izgovorom da se ne sme ozivljavati tema!

Ево, откључала сам, ај кажите своје мишљење, ја закључала да спречим трансфер блама због тога што се бавите оваквим стварима. :)

da namesten poster, e ali pazi sve vreme joj kuca "MICI, PILE KUCO MACO lololo" i na kraju "E MICI AJ STAVI POSTER NA NASLOVNOJ" odma je stavila i + lik okacio link postera na cetu tj JAMESBOND!!!! NAJGORA JE!!!

SES potpuno te podrzavam! James nema veze s tobom!

SES, a što si stavio temu u "Igre", ako želiš da te ljudi shvate ozbiljno?

Mr. Moon
SES, a što si stavio temu u "Igre", ako želiš da te ljudi shvate ozbiljno?

NISAM TO JA DRUZE URADIO TO JE URADILA MILICA SAD, ZATO STO BEZI OD ISTINE, DA SE NE VIDI OVO NE SPADA POD JAVNIM JA SAM STAVIO U PREDLOZI ZA POBOLJSANJE SAJTA!!!

Bila je tema u aktivnim

e ali pazi sve vreme joj kuca "MICI, PILE KUCO MACO lololo" i na kraju "E MICI AJ STAVI POSTER NA NASLOVNOJ" odma je stavila i + lik okacio link postera na cetu tj JAMESBOND!!!! NAJGORA JE!!!

Nije tačno. Ja mogu da kažem Mylyci da je guliverasti džin sa malim sisama koji nema pojma o životu, i da je mi nakon toga odabere poster. Jer, ona je najpre toliko inteligentna da zna da ništa od toga nije tačno.

A i sa druge strane, moji posteri su KVLT, tako da o tome nema raspravke.
lololo xD

Poster je bio dobar. Nema veze sa tim što je on nju pitao to na četu. Da ju je i kaizen lično pitao da joj odabere, to bi isključivo zavisilo od njene lične opservacije tog postera, a ne od nečije molbe.

Ау брате, ево ти тема у активним.

Evo ga jos jedan clan MILICINE SEKTE, KOSTIC. nisam citao sta si napisao, nit cu, ko te jebe.

JA ZELIM DA UKAZEM NORMALNIM MUDovima I OVIM OZBILJNIJIM DA PRESEEEEEKU TO!!! ZASTO ZBOG TAKVIH DA SE BLAMIRA SAJT, ZASTO?

SES, ni meni se neke stvari ne dopadaju ođe, pa šta sad? Šta da promenimo? UPRAVU?
AJDE UPRAVA NAPOLJE!!!
Eto, ja ti pomogao malo, koliko sam mogao...

Ако може овде да се јебе, ја бих то врло волео да знам, јер ипак је тема у активним...

MA BOLI ME KURAC STO JE BRANITE I STO SE MUDovi BRANE MEDJUSOBNO, TO JE ISTINA STO SAM NAPISAO. PRE SVEGA ZASTO NEKO KO JE TO GRADIO I RADIO NA ISTOM GODINAMA DA DODJE NEKA VASKA I SVE TO SJEBE POLAKO MALO PO MALO UNISTAVA. ZASTO? JA NE KAZEM DA SAM JA GRADIO ALI BAR IMAJTE POSTOVANJA PREMA STARIJIM AUTORIMA. mici pukla si lololo ne moze ni dunav da te OPERE SAD!!!