Prijava

mislm da se za ubistvo ne placa 70 jevreja.

@javolimsve imas na vma recimo
@radjard jebace te sveti sava

Čuš kako dobit taj posao... Pa ko će normalan da radi to? :) Ja sam se razmišljao za njega, al reko jebeš i pare i sve, psihički sam najslabiji, kad pomjeriš pameću džabe ti sve.

pakle,ima mnogo leseva,a i nema mnogo ljudi da se bavi time...
dobija se tako sto odradis psihotest da nisi nekrofil ili bilo kakav tezi bolesnik i mozes traziti posao taj
ja sam 2011. odradio taj psihotest i prosao,al ispalio je jedan lik sa kojim sam se druzio,a ja nisam hteo sam to raditi,niko drugi nije hteo,pa sam odusto

pa kako znaju dal si nekrofil ili ne...normalno da nece niko priznati....a onda kad ga prime na posao seks svaki dan do mile volje

Traže u Budvu taksiste za sezonu.

eeee, jebem im majku svim tim taksistima tamo....2009 il 2010 idemo nas troica u budvu, i iscepamo se u vozu ko guzice, i navatamo taksistu tu u podgorici da nas vozi za budvu.....prvo je hteo da nam uvali neku olupinu od forda, star oko 30 godina za 1200e, i jos nam sav bitan prodaje pricu ''momci, nemate pojma, pa koja ce vas u budvi hteti bez auta...ovako lepo ga uzmete i svako vece po drugu curicu u kola i prangijaj''...a nas troica imali 1200e taman....bas bi se nauzivali sa 0 evra u budvi kad bi uzeli njegovu raspalu krntijetinu....onda je na silu pokusavao da nas vodi na cetinje u neki smestaj kod njegovog prijatelja, kao to je tu jako blizu budve, a smestaj samo 10 evra...pa tolko ga placamo i u budvi, jos i jeftinije mater ti jebem glupu...
a onda kad je video da smo pijani hteo da nam kidne sa torbama, kao morao da stane u neki restoran pored puta nije mu dobro da se osvezi, i odjednom ga nema, mi izletimo a on krenuo da ulazi u kola hahah...
i na kraju stignemo i drug i ja ga srusimo i sutnemo ga par puta i nismo hteli da mu platimo, poceo da preti kao sad ce zvati neke likove i otiso i nije se pojavio...doduse, nismo ga ni cekali haha

Haha, kakvo bijedno govno. Smradovi su većina, provjereno znam, i sam radim u taksi firmu. Ja nisam :), ja taj posao radim samo da se prehranim, inače ga ne volim.

Dobro, traže dosta i konobare ljeti po primorju, samo se to ne isplati ako ne daju i stan i hranu.

Daj oglas u novine, imaš i poslodavaca koji tako traže radnike, da ne daju oni oglase i narod ih cima, lakše im je.

ae osvježavamo temu. ima li još ideja? znam dosta ljudi koji zarađuju od steam-a. ja se kladim 100 godina,pa tu uzimam kintu jebiga. ali dobro,ne bih o tom,ko da bi mi iko vjerovao. elem,kako balkancu nikad nije dosta, ( srbin je lud,srbin je proklet), razmišljao sam o iznajmljivanju svog BMW-a kocke( nedavno kupljenog od kladže :D ). jes da je plaćen ni 1000 jevreja,al ide ko zmaj. za 15e ga iznajmim nekim klincima ,uzmem depozit pa šta mi Bog da. jel to legalno uopšte,kako,šta?
elem,bembara ima muziku full, m3 volan i m3 branik. uzmem im ličnu svima,pa nek se voze. 1.6 , 83 konja ( pojačan 55kw model) , ide ko nevreme bre,ubila se za sprdnju. moraš jednom probati bembaru,ako ništa zbog Rana i čika Kurea :D
bmv - beogradsko motorono vozilo,štono reče lik koji ga je neki dan guro sa mnom jer sam ostavio radio upaljen olololol
znam druga koji baš ubija paru iznajmljujući 2-3 playstationa trojke. jebiga,iscima se i za gorivo, dugo i radi i svasta,ali evo nakon par godina ima sigurno par iljadu i po evra na računu ( plus što svakodnevno troši ne razmišlljajući puno).
novca ima,samo treba dobra ideja :)
imate li šta na pameti?
ima li išta od zarade na netu?

bio bih i ilegalni taksista.dajte posljedice eventualne ololol.
ili bih vozikao ture beogradom i te fore. šta kurac, 2 sata, troje turista, uzmem im po 10 jevreja ko od šale. mogu kenjati ko niko,i to i na engleskom i srpskom. doučićemo i njemačkog malo što treba. ili snimiti se na radiu i samo otvarati usta. :D
:D
ali proljeće,auto i realno slobodna 2 sata dnevno MORAM iskoristiti

ili u klubove,ponijeti 50 ruža,kupit ih za 100,a prodavati za 300 kinti. e-vo ba-nke ci-ga-ne moj!

sta ne moze? @puppetmaster

Najbolje ti je da iznajmljuješ kola cigankama koje prodaju ruže strancima dok ih voze turistički po gradu

hahahaha,bar imam sto ideja,šta oćeš :D gori sam od Delboja!
ako ništa,odo s ortakom u Suboticu,odosmo iz mađarske duvozimo leba,paštetu,toshibu i dove ( može i niveu ) :D preko grane je sve džaba :D

ili gospodi koja bolje barata računarima itd,nek se bace malo u auto-dijagnostiku. posla bukvalno 5min, a kad već neko daje 200e za veliki servis,daće i tebi 5 ili 10.