Prijava

Daklem ne pitam kako ući u prvih sto, kako nabiti pluseve i patrike. Pitam kako postati neko ko kad bane na čet, ljudi kažu :"A viđe ga kaki je lijep". Kako postati neko čiji se svaki drugi komentar citira, a svaki iser uzdiže u nebesa?

Pomoći će ako mi odgovore vukajlijaši iz raznih društvenih krugova vukajlije.

Nemam pojma, iskreno da ti kažem. Mada i mene zanima.

постати ноулајфер, али уместо других сајтова бити на вуки.

Evo, sad vam ide neki raspust pa možeš po ceo dan da budeš na vuki.
EDIT: I ne mogu da ti pomognem. Nisam seljebriti.

Slazem se sa Somijem i postani ktitor ili mod. Kao modu svi ti se slihtaju a kao mod mozes stalno da pises definicije.

Postah ktitor danas, ali nije u defkama stvar. Pa jebem li ga ja sam napisao milisava kog je i focho sertifikovao, a opet malo ljudi ovde zna da postojim.

Ahahah.
Brate, mene znaju samo neki sa četa, i dovoljno mi je. :)

Treba da pišeš definicije koje uključuju sledeće pojmove: kurac, glavić, sperma, pička, klitoris, himen, jebanje, karanje, prcanje, drkanje, svršavanje, sise, jaja. To je sigurni plus.
Drugi metod je da napraviš neku glupu igru reči i neki poznati izraz preokreneš u opscenost, na primer: so i biber = so i džiber (ostatak definicije nije toliko bitan u ovom slučaju).
Treće, vrati se kroz vreme i registruj se na Vukajliju dok je imala svega stotinak ili hiljadu članova. Tada ćeš postati zapažen i "starosedelac", a to znači instant plus, jer ćeš biti stalno stavljan u odabrane. A većina ljudi po inerciji daje plus odabranim definicijama.

ма дефке немају везе.. имаш брда аутора који имају 20-50 дефки ал зато 2000+ постова на форуму, блеје на чету и нараво да их људи препознају. ал су они вероватно дошли да се социјализују. опет имаш ауторе попут Кафке који има одличне дефке ал га просачан вукајлијаш не зна јер нема ни 100 постова на форуму и коментара на дефке...

chat forum forum chat chat forum forum chat i tako u krug. budi prisutan uvek i svugde.

chat forum forum chat chat forum forum chat i tako u krug. budi prisutan uvek i svugde.

E jebga, onda sam džabe kupovao naočare za sunce da se krijem od svojih budućih fanova.
A sa Šomijem se slažem.Odma mi je pao na pamet Cepam Atome.

Otmi Kaizenu presto.

pa da, to ti kazem, sto i somi kaze. ne postaje se seljobriti na defkama, nego na konstantnom smaranju ljudi po forumu i chatu....

Budi jedinstven i furaj svoj drugaciji fazon. Nije fora ako slusas metal ili pravis budalu od sebe. Takvih ovde ima previse. Premalo je turbo folkera, zato sam i postao seljebriti. :)

postaje se seljobriti na defkama, nego na konstantnom smaranju ljudi po forumu i chatu....

+1. Ne pali ono sa orkanima, mes'cini da si ti to izmislio.. Ili Sloba, nije bitno. Stalno na chat-u, stalno na forumu.. Ocenjuj defke, pljuj posterdzije, placi za starim vremenima, pisi sleng, bilo kakav (Nije bitno dal je glup sleng, bitno da je slen).. I opet i opet i opet i opet nisam otiso sa zenom na pijacu a dete sam poveo na tribiniu Sindjinu. Tamo su mi orlovi cepovi ko pijani, jedno isto pevaju i opet i opet opet opet nisam otiso sa zenom na pijacu...

A ljudi moji, o čemu vi pričate...

Šalji dojave kladioničarima. Kad ih zajebeš svi .e hteti da ti nagrnu na vrata, da popričaju malo sa tobom. Bleji na forumu, proseravaj se, bleji na četu. Komentariši definicije.

Mora dizbacuju tvoje umotvorine na fejzbuk. Treba dostići taj nivo, ipak.

мораш бити зиљав, пре свега :)

То је све силовање ........ мораш да се родиш са тим ..... хахахаха ФАК ТИС!!!

ЈА АРЧИМ!!!