Prijava

Pošto vidim da svaki filozofski pravac ima svoju temu, rekoh da otvorim i temu za ovaj specifičan pravac u filozofiji, koji služi da se filozofira.
Koje je vaše mišljenje o ovoj zamisli?

Postoje samo par strogih pravila koja ne moraju da se poštuju:
1. Prvo pravilo je označeno brojem 1.
2. Drugo pravilo uvek stoji iza prvog.
3. Ako ne razumete o čemu je reč, imate problema sa shvatanjem teme.

Srećno.

Glup sam za ovo.
Biću nemi posmatrač. :)

Је ли ово нешто као да се пољубиш у дупе? Мени дјелује тако

Ček, ček..ovo je nešto na foru Cpt. Obvious?

Таутологија?
мислим келте, стварно. шта кој' пичку материну?
а и није филозофија у питању, него логика :п

vas dvojica me ne razumete is cega sledi da ne kapirate sta lupam :)

Шта бјеше таутологија, збиља... Ја сам заборавио...

Ти видиш да ми не капирамо из чега слиједи да нас или боли курац или смо глупи.

То је то, а?

Nešto slično pleonazmu?
Tako kapiram...

aleksandarkg
Таутологија?
мислим келте, стварно. шта кој' пичку материну?
а и није филозофија у питању, него логика :п

aleksandarkg
Таутологија?
мислим келте, стварно. шта кој' пичку материну?
а и није филозофија у питању, него логика :п

aleksandarkg
Таутологија?
мислим келте, стварно. шта кој' пичку материну?
а и није филозофија у питању, него логика :п

је л' капирам по мало, а келте?

едит за едија и смарета:
тако некако, неко сувишно понављање (углавном глупости). иначе знате да постоји таутологија у математици, и у логици. а келт је ваљда мислио на ову реторичку. е, то је оно што јебе наше коке а није петао.

AKO ME NE RAZUMETE ---->imate problem sa shvatanjem teme.
Prva dva pravila su nebitna.
Tautologija beše ono. Prva pretpostavka tačna, druga netačna, zaključak netačan i tako to?

ovde nece niko nista pametno da napise dok ne dodje neko i ne napise nesto pametno.

Море, јебале вас науке, идем ја да једем... Ко се још усрећио од науке

Ako ja ostavim ovde svoj komentar, onda će moj komentar biti tu. Ali ako ne ostavim, onda neće.

Mislim da svi znamo šta sam uradio.

Ако мени Рајка уђе у собу ја ћу остати без муда осим ако је не убијем, али ако је убијем онда ћу имати муда.

у праву си стефане, оставио си коментар, којег ипак не би било да га ти ниси оставио. а не би га било ни да келт није отворио ову тему. а опет ове теме не би било...

Ubij je, ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je ubije je, ubij je...

E Kelte tema ti je sabila. Mrzi me sad da mozgam. Odo na pet minuta. Ako ne stignem za pet minuta, pročitaj ovaj post ponovo.

postaje kasno... cini mi se da ako ne budem lego da spavam sutra necu moci da se probudim.

ima i onaj vic:

spoljasnji dug Srbije je sada skoro 35mlrd dolara. to je toliko puno da ako bi uzeo 35 milijardi novcanica od po jedan dolar i naredjao ih jednu na drugu, imo bi dovoljno novca da platis dug.