Prijava

Није коректно да људи којима редовно дефниције завршавају суботом у Блицу и класичне тролчине буду у истом кошу...

Те што завршавају у Блицу су углавном највећи шит. Знам по својим. А стављају их јер знају да ће се допасти жгадији која нешто компликованије и не може да разуме, нити да схвати неки префињенији хумор од ''тетриса мог детињства''.

Nije loša ideja,ja sam za.
Mada ja,iako klasična troličina,nisam napisao 5 defki kao ktitor

Џими...Ја сам само навео пример ... Заиста мислим да би се тиме много тога постигло самим учешћем.
Схваташ поенту да би се тим за почетак разграничило шта од кога можеш да очекујеш...Па на крају крајева сами корисници сајта би имали другачији приступ свему...

Иначе, ништа не разумем тему.

Мислиш на оне титуле какве су биле тамо давне 2008? ''Вукајлија суперстар'', и тако то?
Не свиђа ми се.

стога би се и садржај дефиниције,теме на форуму или постера гледао другачије...

Ваљда садржај треба да говори сам за себе. Ако је дефиниција шит, треба да остане шит, без обзира на то да ли је пишем ја, као искусан аутор, или неки нуб. И обрнуто.

за!
ЈОШ ЈЕДНА ПОБЕДА И ТИТУЛААА!

Џанки је скроз у праву.

Џими ... Слажем се,али управо тиме би се успоставила равнотежа и граница између оних који сакате наше умове глупостима,и оних који раде квалитетне ствари...

Џими ... Слажем се,али управо тиме би се успоставила равнотежа и граница између оних који сакате наше умове глупостима,и оних који раде квалитетне ствари...

Па, имаш опцију ''прати аутора'' ваљда.

И даље не разумем. Ајде на пример ти мислиш за некога да сакати твој ум глупостима. И шта, поред његовог надимка треба да стоји ''џелат умова''? Шта? :)

Једноставно ништа ... Ништа !

ПАРТИЗАН ОЛЕ, ЈА ЛУДО ВО-

ЕДИТ: Грешка.

a taj isti koji njemu sakati um moj npr prosvetljuje :)
i šta ćemo onda :)

a na koji način bi se uspostavila granica?
neko kad napiše defku ti ne vidiš ko je autor dok ne oceniš, i tek kad pročitaš defku shvatiš dal je sranje il je dobra.

a taj isti koji njemu sakati um moj npr prosvetljuje :)
i šta ćemo onda :)

Управо то.

Не бих да наводим примере, али ето, нпр. приметио сам да је Абраксус људима неки идол, нешто му се ту клањају и лижу му буљу, а за мене је ништа више од просечног аутора. Таквих примера милион.

Претешко за објаснити...Бришем тему.

eh, da se tako lako brišu teme....

Џими је рекао своје.

грофозије
Претешко за објаснити...Бришем тему.

То, Чаче!

Iber spem:

SLAVIĆE SE TITULAAAAAAAAA!

Kaže ona narodna - ja tebe vojvodom, ti mene serdarom, a oba znamo kol'ka smo govna. I nije za džaba.

Džimijev post očigledno nije početni u temi. Ko je počeo (i izbrisao svoj post)? Da ga slatko banujem na 5 dana, za primer.

a je l' bi pored mog imena stajalo moderator u popušaju?