Prijava

Cesto mi se desava da kada kliknem da mi se ucita nova strana definicija ili postera,izadju mi 3,4 definicije/postera sa prethodne strane.Ponekad mi i ne promeni stranu,vec samo rifresuje prethodnu.El to do Vuke ili do brauzera?

to je vjerovatno jer su se u medjuvremenu pojavili novi posteri/defke koji su izgurali nekoliko postera/defki na sledecu stranu..... bar ja mislim tako...

:) Споро читаш дефиниције. Док прочиташ десет они убацили нових десет, па ових десет што си прочитао бивају потиснути на следећу страну. ФИФО алгоритам.

A sta je s posterima?Nemoguce da ih tolko brzo stancuju.A i ne citam bas toliko sporo,da uspeju da napisu novih deset.

Dvadeseta ovakva tema.

Dok ti pređeš na sledeću stranu, napravi se još 5-6 postera ili definicija koje izguraju prethodne.

Lock.

ne citam bas toliko sporo,da uspeju da napisu novih deset.

Sajt ima 50.000 članova. njih 10 klikne "pošalji" u roku od pola minuta, koliko ti treba da pređeš na sledeću stranu.

Nemoguce da ih tolko brzo stancuju.

Могуће, могуће.
Можеш и сам да се увјериш. Вратиш се на претходну страну, а оно испод малтене сваког пише ''пре секунд''. Евентуално на последња два ''пре минут''.

Ajd onda da vam verujem momci,zakljucavajte.