Prijava

Planirate li da pogledate kakav je program ove godine? Imate li neke zanimljive predloge šta bi trebalo videti?

Prošle godine je najveći promašaj bio Vojni muzej i Muzej vina. Prvi zato što sam čekala dva sata u redu po oluji, a drugi zato što degustacija više nije bila moguća. Muzej pernatih grabljivica isto je bio katastrofa, gužva, a ptice odvratne. Na štrikanje sam zakasnila, a i stari automobili mi isto nisu bili zanimljivi.
Naravoučenije: Nemoj ići ako ne znaš šta TI tačno želiš videti! A, ako je takav slučaj, naročito nemoj ići sa osobom koja TAČNO zna šta želi videti!
Mnogo je muzeja, a malo vremena!

Pa, isla sam sa tri drugarice prosle godine, napravile plan pre pocetka i stvarno smo videle sve sto je vredelo. Najvise mi se dopala postavka u africkom muzeju, pleli su one kikice i pravili tetovaze za dz, na hemijskom fakultetu je isto bilo fantasticno... obisle smo dosta mesta i na kraju zavrsile u kuci Djordja Vajferta, degustacija piva.:D

slican plan imamo za ovu godinu, samo sam mislila da je neko mozda malo vise upucen od mene u to sta je u programu, da lakse odlucimo gde cemo...

http://www.nocmuzeja.rs/ :)
Šta znam, ako budem išla, ove godine bi me interesovalo slikarstvo. Što se muzike tiče, organizovaće sviranje na testeri, a kovanje mača ispred Vojnog nije loše. :))) Najvažnije je napraviti plan...

Idem, naravno kao i svake godine. Prosle godine je bio bzv program u NS, nadam se da ce se to popraviti ove godine. :)

Ne idem, ne podržavam nikkakve javne manifestacije jer su mahom smeće. Ako oću u muzej idem iz znatiželje kad nema druge stoke.

Samo su napravili priču da šabanima uzmu pare, jer je to kao hepening. Brate muzej radi 365 dana u godini i idealno je otići sam ili u paru kako bi nešto vide a ne 3 zilijona šabanizatora koji bazaju međ sredovekovnim antikvitetima.

Samo su napravili priču da šabanima uzmu pare, jer je to kao hepening. Brate muzej radi 365 dana u godini i idealno je otići sam ili u paru kako bi nešto vide a ne 3 zilijona šabanizatora koji bazaju međ sredovekovnim antikvitetima.

Немам шта да додам. То је то.

Иначе, мислио сам да ћеш да дефинишеш шта је Ноћ музеја. :))

hahaha, to je valjda jasno samo pitanje je kako ćeš se osećati nakon dva dana LOL

Која је фора ићи пијан у музеј ако си само ти у њему? Ти Царо стварно немаш појма о вандализму.

Урош

Која је фора ићи пијан у музеј ако си само ти у њему?

Pa da jebeš kosturovu glavu na miru Uroše :)

Најгоре бачених 350 динара у мом животу. Е кад помислим да сам мого да купим четири литра пива за те паре, дође ми да плачем. Боље да сам остао да гледам Евровизију.

Агагагаг Царо то! А ја сам егзибициониста па ми одговарају обе варијанте.
:)))

Radio 4 sata , dobio kartu i budjavu majicu sa logom mog faksa za dz.....bio posle malo po muzejima..... sranje teško....

Ne znam sta da vam kazem, nekada kenjate u picku materinu. Kad bi vam realno palo na pamet da obilazite muzeje da '' nisu organizovali hepening sabanima''? Da ne pricam o tome koliko bi muzeja mogli da obidjete za te pare.
Sto se mene, sabana, tice- videla sam neke stvari koje me jako interesuju, cula sam orgulje uzivo prvi put u zivotu, videla mekintos iz 80neke... i svasta jos, stv ne mislim da sam bacila pare.

@Pjer, radio si na filozofskom?

Da...Čini mi se da su se ovi sa mog faksa najviše iscimali....verovatno zato što im je prvi put da učestvuju na noći muzeja....

Inače je sranje teško odnosno na ranije godine....Etnografski muzej svake godine ima istu postavku, pedagoski takodje. Turistička organizacija i one galerije po Knezu su bez veze....

Bogdanović je bio car kao gradonačelnik !

To sto si sada naveo nisam ni obilazila, skontala sam kako to funkcionise, isla sam na mesta koja inace ne bih obilazila, ili su van domasaja ili su izlozbe delovale zanimljivo...

Vi ste stvarno bili sjajni, sva cetiri dela, posebno ono sa fotografijama i origamijem i deo sa tvrdjavama i istorijskim licnostima.:)

Arheolozi nista,a? :)

Ne, svidelo mi se i to, ali niko nije nista objasnio nista, bukvalno smo proletele, pogledale sta je imalo i to je to...a smo dosle na pocetku veceri, neke bakice su se gurale na onu stolicu, nismo mogle ni da primirisemo tamo da vidimo o cemu se radi...:)

Mogla si da pitaš stajali smo uz lobanje i ostale koščice.... :)

I izvalio sam da ljudi nisu ni čitali šta piše po tablama....