Prijava

Ne bi trebalo da je neki problem da se odradi, ali mislim da bi bilo dobro da možeš da obeležiš podforum koji želiš da pratiš, tako da ti teme sa tog podforuma izlaze u poslednjim aktivnim.

Predlog mi je pao na pamet kada sam video ovo, jer, neko možda ne želi da gleda teme iz sporta, jer ga ne zanimaju ili političke i društvene rasprave, jer su došli ovde da se zabave, a ne da vode intelektuane konverzacije.

I kako tema ne bi doživela istu sudbinu kao gorepomenuta, molim moderatore da se suzdže od zaključavanja dok ostali članovi ili kaizen ne iskažu svoje mišljenje.

Sto se mene tice, svejedno, nije los predlog, ali ja forum i ne koristim toliko.

Ili da se ubaci još jedan prozor: Teme koje pratim.

Portiv. Mnogo je glupo i ne verujem da ćeš uspeti da se snađeš -.-

Ti ćeš ionako pod ban uskoro, tako da ti je svejedno.

to već imaš, klikni na podforum koji te interesuje i izaćiće ti samo teme iz tog podforuma.
mada, niko me nije pito, al ja bi igre vratila u aktivne

stefane predugacak ti je ovaj prijedlog.... nije mi se dalo citati uopste :)))

hahaha :)
Pa zaključuješ bar nešto po naslovu :)

Исто као што тебе не занима спорт или нешто друго, тако можда неког другог не занима оно што тебе занима,и онда тако у круг неког нешто не занима. =)

Pa da, zato sam ovo i predložio, da svako može da prati ono što ga zanima.

Па то ако се уради, прво што ће Кајзен да уради је да престане да прати ове предлоге.

Protiv. Jednom se desilo da su prvih 9 (od onih 10 sa strane) o sportu, pa šta?
A ako kliknete na "poslednje aktivne javne teme" prikazuje vam 20, a ne samo 10 najaktivnijih.

Osim toga, imamo sa strane uvijek i "Javne teme u kojima sam učestvovao/la" - to ti valjda dođe kao da ih pratiš, zar ne? Valjda te zanimaju one u kojima si učestvovao?

http://forum.playfish.com/images/smilies/I-Agree.gif

Podržavam :)
Pogotovo moja tema Geocaching.
Nemoš je naći u podforumu od onoliko aktivnih tema.

Ti ćeš ionako pod ban uskoro, tako da ti je svejedno.

Hahahaah!! Jel pao hejt ? Podrzavam, ne moze da skodi, opcija moze a i ne mora.

Ja sam za!
Mada sam pre za nešto tipa - praćenje tema,a ne celog podforuma kao što si rekao.

Lullaby
Protiv. Jednom se desilo da su prvih 9 (od onih 10 sa strane) o sportu, pa šta?
A ako kliknete na "poslednje aktivne javne teme" prikazuje vam 20, a ne samo 10 najaktivnijih.

Pa zato sam i dodao gore:

Ili da se ubaci još jedan prozor: Teme koje pratim.

Na ovaj fazon:
http://img222.imageshack.us/img222/8408/fullscreencapture510201.jpg

Tako da bi ostale i poslednje aktivne, i pored toga one koje pratiš.

Ti ćeš ionako pod ban uskoro, tako da ti je svejedno.

A zašto?

Nego, je l' vi baš stvarno ne znate za "Javne teme u kojima sam učestvovao/la"?
Upišeš se u temu koja te zanima i automatski je pratiš, čemu dodatne komplikacije?

I, prije svega, čemu dodatno favorizovanje i mejnstrimovanje foruma naspram definicija?

I, prije svega, čemu dodatno favorizovanje i mejnstrimovanje foruma naspram definicija?

neko reko definicije?

Ma dokon Kostic nove teme krstava. Glupa pitanja i predloge ne treba udostojiti odgovora.