Prijava

Pre nego što pročitate dalji tekst, odgledajte video:

http://www.youtube.com/watch?v=LE8JaXH0qiw&feature=player_embedded
 
 
 
 
  
 
  
 
  
 
  
 
  
 
 

Na ovo ne možete ostati ravnodušni. Svi ste sigurno videli neku sliku na kojoj ne možete da skapirate o čemu se radi i gde vam je jedina reakcija ŠKK!?
Ovo je takva priča.

E sad. Pitanja za dalju diskusiju:
- Zašto 13 medveda?
- Zašto medveda?
- Šta je bodljikava svinja tu radila?
- Pas?
- Rakun!?
- Vaše mišljenje o ovoj KRALJICI koja vodi?

A otvorio si novu temu....Hahahah, ja stavila u transfer blama... :P

Ovo bre nikako nije za transfer!

Da citiram jednog pametnog čoveka:

Ovo je toliko epik da epičnije ne može biti!!!

- Zašto 13 medveda?

JEr je trinaest magičan broj.

pa vi garant niste odgledali snimak!
ma kako da budem ravnodusan prema ovoj zeni!
ona je pobednik nad pobednicima!
jos kad je rekla ,,i medvedi su pusili travu, poredjani u kolonu'' tad sam umro od smeha!!!
ali da ih jebem, ne znam sta ce rakun i svinja tamo, mozda je neki poseban sistem odbrane ili alarma, ali nije bas radio!

pa vi garant niste odgledali snimak!

Um... Na osnovu čega si to zaključio?

A šta mislite o tome da ni medvedi, ni svinja, ni rakun nisu postojali?

Žena je dobro napušena.

Ma kakvi napušena, probaj ti ovako nešto da pročitaš iz prve :D

Žena je postala heroj u Rusiji. Izjednačili su je sa Edvardom Khilom.

Pa da vidiš mene kako čitam pod sličnim konzumacijama :)))
Uhvatila je brzalica, bre.

Искрено, ставио би 50 медведа. И на крају би стао ја, са МАШИН ГАНом, па ко хоће да умре, ја немам ништа против. Марихуану не дам!

Kako mi je nekad krivo što ne znam dobro engleski. Pu!
Koga zanima ovo o marihuni neka odgleda film The Union ili neke dokumentace, gledao sam sve na koje sam naišao po netu pa pitajte za imena kao vam trebaju. Velika se prpaganda vršila nad marihuanom i korisnicima iste, iako još nije dokazano da ima štetno dejstvo, niti jedan čovek nije umro jer je koristio marihuanu, nema dokaza, kažu da sjebava moždane ćelije ali NEMA DOKAZA nikakvih. Neki su budale jer su stavili marihuanu u normalnu prodaju i od toga zarađuju pare? Da.

Гледао сам јуче на odjebaus.com Одвалио сам се, али не капирам зашто си отворио тему за дискусију о клипу...

али не капирам зашто си отворио тему за дискусију о клипу...

Ali zar nije zaslužila?

Odgledao si klip, znaš o čemu pričam. :)

Koga zanima ovo o marihuni neka odgleda film The Union ili neke dokumentace, gledao sam sve na koje sam naišao po netu pa pitajte za imena kao vam trebaju.

Јебеш филмове, ништа без праксе ;)))

Јебеш филмове, ништа без праксе ;)))

TAKO JE! Srbiji je jedini spas u grinfild investicijama!

Hah brate, naravno. Ja kažem za one koji neće da probaju i imaju predrasude. Ne treba probati koku i heroin, to su stvari koje čine čoveka bolesnim, imaš milion dokaza za to, to je najveći kriminal pored farmaceuta u 21. veku. Ali marihuana ima dejstvo koje te čini opuštenim, ostalo se ispiša, a plus je zdrava, pa da je suprotno, da li bi 14 zemalja Amerike legalizivalo u medicinske svrhe (što znači da svako može da duva ali bukvalno) i Holandija i Češka u Evropi. Oni su ludi? U Holandiji je stopa side 4 puta manja od ostalih zemalja, iako imaju liberalan stav prema marihuani i seksu. Zaboravih da kažem da se marihuana kupi za 5 dolara, a lek protiv depresije košta mnogo, mnooogo, a tek kad kostantno imate problem sa živcima. Razmislite, zašto se nikome ne isplati da imaju jeftin lek? Farmaceuti razvaljaljuju pare, oćeš da budeš zdrav, budi bogat ilio moli boga za zdravlje inače si najebo. Ameri, ako nemaš osiguranje i para za lečenje, ako si bolestan, izbace te napolje, iz bolnice. Oni jesu slobodna zemlja, ali kapitalizam ih je sjebao, razdvojio je finansijski buržoazijsku i nižu iliti radnu klasu.

Ljudi, ljudi!

Fokusirajte se na priču o ovoj kraljici gore... :)