Prijava

Pitanje za modove i autore. Autori u slučaju da postanu modovi nekad u životu.
Da li biste banovali nekog autora kog gotivite na sajtu, ili još gore, ako ste upoznali uživo?
One koje ste upoznali uživo, a ne gotivite ih na sajtu, ne računam.
Znam da biste ih roknuli :)
Bilo bi lepo ako biste obrazložili svoje da ili ne.
Moj odgovor je: ne bih banovala koga gotivim, taman da mi se posere po glavi.
Lepo bih u slučaju prekršaja tog nekog, "otiša hitno napolje".
Ako bih iz nekog debilnog razloga morala ipak da budem na sajtu, pravila bih se da ne vidim šta taj neko radi.
Kako bre posle da pijem kafu i jedem leba sa nekim kog sam odstranila sa sajta što je ne do bog spemovao operativnu temu?
Operativna tema se ne spemuje. Il ne do bog, da je napravio/la poster u posteru ili napisao/la 5 definicija sa istim naslovom i ispemovao/la sajt i njegove vrhunske autore u 4 ujutru.
Može spem

Се сећаш онда кад те Џими одстранијо са сајта на једно месец дана? Е то сам уствари била ја и то сам урадила зато што си ми рекла да сам ђембела. Ето.

Ако има 10 модератора, шта ја имам да банујем другара. То ниједан модератор није ни урадио никад. Рекао бих му на ПВТ или негде да се искулира јер ће га бановати, и то је то.

Ал не бих га брате ни бранио, ако намерно оће да засере. Онда бих.

ne da bi banovao, nego bi banovao onako, sa merakom. ne bi bio to samo mehanicki ban, nakon koga ti je muka ujutru kad se probudis, vec je veci gust posto ti tu osobu poznajes, i prisan si sa njom. to bi bio jedan onako dugacak nezan, multiple ban.

Ако се намерно дебилно понаша, назвала бих га и рекла да искулира, па ако не престане, бановала бих.
Али, иначе, важили би двоструки аршини :)) Бановала бих оне које иначе не подносим, а другаре бих подстицала на спем и сајтогрђе :)

Се сећаш онда кад те Џими одстранијо са сајта на једно месец дана? Е то сам уствари била ја и то сам урадила зато што си ми рекла да сам ђембела. Ето.

Znači, gora si od kelta psihopate, đembela. Nije to lepo, Zmio dechko to što si sad napisala, a još manje što si onomad uradila.
Kelte tvoj merak ban je meni jako poznata kreacija :P Sreća pa me gotiviš nako. Ne do bog da me gotiviš vako:p

Znači, gora si od kelta psihopate, đembela.

hahahahahaha lolololo haha

Ако се намерно дебилно понаша, назвала бих га и рекла да искулира, па ако не престане, бановала бих.

Taman da se usprotivim ovom postu jer je foteljaški, ti napišeš ovo:

другаре бих подстицала на спем и сајтогрђе :)

Objašnjavaj!

đembela

ево га поново. Тај бан је требало да те научи да се не понашаш више тако према мени. Али не, ти си дудук проклети.

Бан особе коју добро познајеш најлакше пада, јер сутрадан мош да јој кажеш "шта се ту куртонишеш, ај мрш у пизду материну". За све остало рађе упозоравам. Не разграничавам људе по скали субјективне готивности, него по некој другој скали. :)

Ако се намерно дебилно понаша, назвала бих га и рекла да искулира, па ако не престане, бановала бих.

ja prvo banujem pa onda zovem i kazem da iskulira sto se ljuti na mene sto je banovan, pa ako ne prestane ja produzim ban.
to mu dodje isto jel da? ili gresim negde?

Ja iskreno ne bih mogao da banujem nekog koga gotivim, možda onako na sat- dva radi reda. Ali trajni? Nikako!

ja sam voljenu devojku banovao jedno surnjajest puta do sada kad me nervira.
onda uzme pa mi udje na nalog pa se odbanuje, al nebitno.

Ја бих више трпио ове које не знам и које не подносим него ове које знам...
Мислим да бих се понекад направио да не видим, то као ти кумара, али ако сам ту, тј ако постујем, а он баш онако безобразно крши правила, бих лагано :)
Али сад за постер у постеру или један пост, два спема не бих вала ни неког небитног бановао, а не кога знам

Келте, дечко, а да идеш мало да спаваш :П

ma samo kazem. mara se buni da sam psihopata i da sam nepravedan prema njoj, pa da joj kazem da ja to zato sto je volim.

Čekte sad vas dvojica....
Znači, na sajtu ste sa nekim s kim se družite privatno, pa ga banujete jer je jelte diro svetinju od sajta. Taj neko kline na neki kurac, kad ono zelana pozadina. Vidi da je banovan, pročita razlog za ban i kaže: nema veze. To je mene moj ortak banovao. Jesam mu dao keš na zajam, i sakrivao ga od ribe kad je varao, pio s njim noćima...al pravila su pravila, sajt je sajt, a mod je mod. Ko me jebe. Trebo je bre da me ubije.
Jel da?

хахаххахахаха :Д
Брате ако некога испсује, а тај неко ми нпр пошаље пвт у којем се жали... Што да радим друго :)

Мада мислим да се ја никад не бих бунио... Ето мене је прст бановао из зајебанције па ми је пуцао курац :)