Prijava

Tema o definicijama i posterima koje su plagirane sa Vukajlije.
Bilo to na nekom domaćem sajtu, novinama, TV-u, bilbordu, plakatu, ili prevedeni na druge jezike i korišćeni u drugim zemljama.

Postavljajte sve plagirane stvari, uz original, na koje naletite negde.

Poster:
http://vukajlija.com/zabava/posteri/57627-red-tube

Preveden na engleski, obrisan sajt i ime autora, počeo je da kruži stranim sajtovima.
http://9gag.com/gag/127074/

Не бих се ја кладио у то да је тај постер копиран са Вуке.

Костићу, видим већ си им објаснио тамо неке ствари.

Не бих се ја кладио у то да је тај постер копиран са Вуке.

Све и да није, јеси видео фонт? Јебени комик санс, то не може на интернету!

Ја мислим да јесте, види фонт на овом страном.

@Džimi

Ne mora da znači. Ako je error mogao da krade sa onog Ruskog sajta, verovatno se neko setio da krade odavde i prevodi..

Не бих се ја кладио у то да је тај постер копиран са Вуке.

Pogledaj stil postera. Takvi posteri su samo na Vukajliji. Isti je font na Red Tube, a dole:

Јебени комик санс, то не може на интернету!

А и видиш да је онај аутор тамо Румун. лололо

Ovo pripada temi "Vukajlija u medijima". Get a life, Kosticu!

Не Џерико, ово су украдене ствари. Ислагијане. Не помиње се вукајлија нигде.

Kostiču lajkni me je bio azil za proterane posterdzije sa vukajlije dok je postojala norma za 50 poena.

Има она Мешина о правилима и фејсу, тако нешто, која се појављује на оним скрнавим сајтовим што те возају тамо-амо, стопут да кликнеш.

Не Џерико, ово су украдене ствари. Ислагијане. Не помиње се вукајлија нигде.

Ne menja stvari, na onoj temi takodje cesce ne navedu izvor kradje nego sto navedu. Nego se Kostic cepi otvaranjem retardiranih plagijat tema, to meni ide na kurac.

A znate šta je najdojaja!? A? To što nikad niko nije otišo i našao poster na internetu, pa ga stavio na Vukajliju. Pa sad mi ko članovi našeg puritanskog sajta možemo da seremo po lopovima. OLE!

Хтео сам нешто слично да напишем, али Кизо то ради на много вишем нивоу.

Ал' стварно, кад бисмо направили "супротну" тему, то би била вероватно највећа тема на форуму.

Ал' стварно, кад бисмо направили "супротну" тему, то би била вероватно највећа тема на форуму.

Nego šta. Koja fantazija, ovo je kao leglo suvih stvaralaca.