Prijava

Неке дефиниције које сам већ давно оценио (а неке од њих чак ставио у омиљене) сада се појављују као неоцењене.

Неке култне дефиниције изгледају као да их нисам оценио а сигуран сам да јесам.

Питао сам на форуму ,,питање-одговор" и јавило се још људи који имају овај проблем.

Ето, толико.

Нешто ради газда. Тако је увек кад он нешто чачка.

Traje ovo već neko duže vrijeme, Peki. Nije samo sad.

Dešava se to i kod mene. Dosta definicija sam ocenio više puta, čak se desilo da sam autoru dao plus, a izašao mu minus. Sutradan sam mu istu definiciju ocenio opet.
http://vukajlija.com/baletanke/343583

Ја немам никаквих проблема... Чек, колико дуго то вама траје?

već neko vreme...primetio sam tek pre nedelju dana

Мењни то већ неколико месеци, ако не и годину дана, али смо понекад.

Lullaby
Traje ovo već neko duže vrijeme, Peki. Nije samo sad.

Исто.
А Пеки, ја сам пре неке две недеље приметила дату појаву, кад сам последњи пут копала по омиљеним.

Мењни то већ неколико месеци, ако не и годину дана, али смо понекад.

Ја неколико месеци нисам био на сајту, кад сам се вратио, недавно, и посетио профиле неких својих фаворита, запрепастио сам се да многи од њих нису оцењени.

Додуше, неке дефиниције су биле оцењене, али многе нису што ми је било чудно.

А и пре се дешавало нешто слично, па смо пријавивали и Каизен је то средио.

http://vukajlija.com/forum/teme/9533-bag-ne-ocenjene-definicije

Samo refresuj kad ih otvoris i vidis da su neocenjene, ocene ce se pojaviti.

Боме, мени се нису појављивале оцене након рифреша.

I ja već duže vreme primećujem da su mi neke starije definicije koje znam da sam ocenio, neocenjene. Pisao sam gomilu puta o tome, al' je uvek bilo obrazloženje da je bag.

Да, да, ја сам сад баш погледала неке ауторе које сам комплетно оценила. И јако много дефиниција је сад као неоцењено.

Мени све ради одлично, сад сам испроверавао гомилу аутора које сам оценио комплетне. Све ради одлично. Нешто ту није у реду...

Meni pokazuje da sam ocijenila najnovije postere, a nisam usla na postere bar nedelju dana...

Mene profesori kad ocene upišu ocene u dnevnik. Za vas ne znam.

Meni pokazuje da sam ocijenila najnovije postere, a nisam usla na postere bar nedelju dana...

Verovatno si prijavljena samo na jednom serveru, a posteri su na drugom. Najbolje je da se uloguješ na www.vukajlija.com i odmah na www2.vukajlija.com Tako će sve normalno šljakati...

nope...
i dalje prikazuje isto...