Prijava

Čekaj, ko je kriv za lolololo? Ko je to doneo na sajt?
Ko je uveo kulen?
Ko je uveo kobjašnjavanje?
Ko je uveo pandanisanje?
Ko je uveo jebanje?

Ne jedan čovek, ali jedna mala grupica je nametnula te idiotizme ostalima tako što je počela u velikoj meri da ih koristi. A kad žaba vidi da se konj potkiva...

Sve u svemu, mislim da je "lolololo" i "ja jebem" fenomen, samo prolazna faza u istoriji Vukajlije.

Ovim je sve rečeno. Pre par godina mi je strašno išlo na kurac bičarenje, bubawanje, kučkarske teme i sve što je išlo uz to. Na neki način sam pokušao da se borim protiv toga, kao što to Ripli sad radi(legendarna "Kompromis" tema(ovde bi mogao da padne jedan ololol)). Međutim, bijo sam mlad i glup. Sad me, jednostavno, zabole baš kurac za sajt i njegovu budućnos'.

Većina autora koji propagiraju jebanje i lolokanje, dolaze povremeno na sajt isključivo da se izdrkavaju(prvenstveno mislim na Burzuma i Caru), malo se izduvaju i odoše.

Tako i ja, bole me kurac baš, budem ovde 5 sati sedmično(za razliku od 5 sati dnevno, kao što je bilo "u moje vreme"), napišem Doppiji da bih je lizao k'o tele upišanu gredu, ako me razumete, i jebe mi se. Malo se opustim, zajebavam se i odo' u pičku materinu.

Beda što su pomodari upropastili jebački fenomen(da, mislim na Džankija i ostale nepandane). Ubiše trejdmark.

Она не може да буде предмет разматрања јер је само ја користим, одокативно 5-6 пута мјесечно, док ''лолололо'', ''ЈЕБЕМ'' и остало користи 50-ак чланова минимално, сваки у просјеку по 30-ак пута мјесечно. Разлика је очигледна.
А то што ти се не свиђа потпуно разумијем, не може свима да буде занимљиво. И шта ме боли курац да се нервирам због чињенице да се нека моја виртуелна креација неком не свиђа :))

Nisi shvatio moju poentu. Priseti se da su i drugi pokusali da koriste tvoju "kiflu" (ovo shvatiti vrlo neseksualno), i da je takvo ponasanje odobreno, ocas posla bi se potrosila fora.

A to sto se meni ne svidja neka fora, naravno da je apsolutno nebitno, i naravno da zbog toga treba da osetis kurcobolju. Ne pridajem ja sebi neki merodavan znacaj, to sam naveo kao kontrast tome sto je uprkos nesvidjanju fora na kraju uspela da me zabavi.

Takodje vazi i za ondulatore, Dzimi i Mrmun su prednjacili sa prezvakavanjem fora ako me razumes, da se tako duhovito izrazim, sve dok ih ostali nisu usvojili, pa i sami poceli koristiti, sve na stetu samih fora.

Тачно је да сам ја понекад претеривао са ''да се тако духовито изразим'', али то је увек било у склопу контекста и нисам тај израз користио ради самог израза. С друге стране, аутори о којима расправљамо би стално радили ствари следећег типа - Неко отвори тему ''Шта су лежајеви?'' и неко се надовеже бедним покушајем хумора ''Лежајеви су мала говна помоћу којих ствари клизе, ПАНДАН ЈЕБЕ ЛОЛОЛОЛОЛОЛ''.

Или неко дође на једну од ретких неуговнаних тема (Језичке недоумице) и постави питања ''Је л' правилно да се каже НИНЧИМ? Као у НИНКА НИНЧИ ПАНДАНА ЛОЛОЛО'' или ''Која се гласовна промена дешава у ''кобјаснијо''?

Лејм форе.

Сурови, :*

Једна реч, социолект.

Pa nisam te video ni u jednoj zabavnoj temi

Smisao postojanja bilo koje teme je da nekome bude zabavna. Čak i onih tema čije postojanje ničim ne mogu da opravdam. Doduše, ja ne mislim da je pojam "zabavna tema" izveden od imenice "zabavište". Ni jedan pojam nije problematičan dok ga kao jedini način komunikacije ne usvoji veliki broj ljudi sa fondom od desetak reči za zajebanciju i 0 reči za ozbiljnu raspravu. Ovaj fenomen nije nov, kroz vekove se o njemu polemisalo, čak su i pesme pevane (npr. Željo Brodarić i Jappa početkom osamdesetih).

Džimi jebote, umro sam od smeha dok sam čitao tvoj post. :)

Nego, ljudi, pucate u prazno. Zamislite samo koliko kretenski bi izgledala pravila sajta kada biste napisali u FAQ da je zabranjeno na porumu napisati LOLOLO i JA JEBEM. Da ne pričam o nepreciznosti takvih pravila, jer zabrana korišćenja LOLOLO ne uključuje zabranu LOLO ili LOLOLOLO, kao što i zabrana JA JEBEM ne zabranjuje JA ARČIM, JA ČITAM ili tako neki kurac. Kada biste redom pobrojavali, ništa realno ne bi ostalo za pisanje na forumu. :)

Tačno je da je smorilo više jebanje (ne sada nego još odavno), pazite kad to napišem ja koji sam i sam dosta koristio. To ne znači da su sve fore sa jebanjem sranje, već da je problem što je postalo isuviše masovno, odnosno fora je dospela u ruke neduhovitih ljudi. Niko ne može da kaže da LOLO JA JEBEM fora koju napiše Burzum ili Doter nije duhovita, na primer. Pa i za pet godina da pišu na taj fazon, ne bi smorilo.

Sad, ne vidim čemu hejt prema LOLO koji predstavlja samo zamenu za smajlije. Okej sad, da bacate hejt na TEMA JE SMORILA, JA JEBEM LOLOLO komentare, ali kada se u sasvim smislen ili makar duhovit komentar ubaci tako nešto, ne vidim šta fali tome i koji vam je kurac.

Dalje, bunite se protiv ovoga kad da je to najveći problem na ovom sajtu. To je kao kada bi se napravio protest pod nazivom OFARBAJMO KONTEJNERE U CRVENO koji bi posetilo dvadeset hiljadu ljudi. Bilo bi korisno, jer eto na primer neki biciklista koji je pijan bi lakše video taj kontejner.

Umesto da pišete definicije konstantno serete da su definicije sranje. Zašto ne učinite nešto konkretno i, na primer, napišete neku i popravite prosek? Još mi je onako zanimljiviji fenomen to da je 90% ljudi koji se ovde buni protiv neduhovitnosti, smaranja i gluposti zapravo ne shvata da nije ni duhovito, ni zanimljivo, a ni pametno.

poenta je da nije potrebno biti mileva ajnštajn pa shvatiti da li je nešto truba. naravno da sve dosadi, ali kada dosadi, treba biti dovoljno vaspitan da ne kvariš zabavu ljudima kojima još nije dosadilo.

Nego, ljudi, pucate u prazno. Zamislite samo koliko kretenski bi izgledala pravila sajta kada biste napisali u FAQ da je zabranjeno na porumu napisati LOLOLO i JA JEBEM.

Ne znam da l' je to iko pomenuo. Ako jeste, ubuduće ignoriši postojanje te osobe. :)

Okej sad, da bacate hejt na TEMA JE SMORILA, JA JEBEM LOLOLO komentare, ali kada se u sasvim smislen ili makar duhovit komentar ubaci tako nešto, ne vidim šta fali tome i koji vam je kurac.

To bi bilo to, otprilike. A neki smislen ili makar duhovit komentar začinjen sa tim iskazom svakako predstavlja endemičnu vrstu. Poenta je u modi da se teme narušavaju tim besmislenim i neduhovitim upadima, i da se to omasovilo do te mjere da je, kao što se ispostavilo, ljudima muka samo i da pomisle da učestvuju u nekoj temi, "ozbiljnoj" ili "neozbiljnoj".

Мислим да је читава ова тема једно велико просеравање и измишљање топле воде. Ово што си навео сви знају, чак и ја знам, па опет то радим и опет ћу радити...

ЕДИТ: И да, заборавих: ЈА ЈЕБЕМ!!!! лолололо

Nisi shvatio moju poentu. Priseti se da su i drugi pokusali da koriste tvoju "kiflu" (ovo shvatiti vrlo neseksualno), i da je takvo ponasanje odobreno, ocas posla bi se potrosila fora.

За то си у праву. Пост сам писао у три ујутро у полусну, па нисам ситуацију сагледао из свих углова :)

Gambi je KOBJASNIJO.
Hoće li neko da nam konačno objasni zašto ova tema još uvek živi? Ripli je otvorio temu jer je video da autor menijesamodosadno piše svuda JA JEBEM, umesto da ga je samo prijavio za spem. Taj autor je banovan i čemu više ova tema? Spem je spem, bilo da je pisao po svim mogućim temama isti post tipa JA JEBEM ili ajksnscjnasknckasc ili umro majkl džekson ili bla bla truć. Tema vam je čisto govno koje zalivate bezuspešno i samo vas trpaju dok se vi sablažnjavate "ti si poremećen, ti si trol, ti si neinteligentan zato tako pišeš."
Ovaj sajt se pretvorio u Svetlanu Bojković.

Zezatore, kaži ti nama, kako je kotkuće? Jel su svi zdravo bogu fala?

За једну "Чисто говно" тему, прилично уживаш у њој.
:)))

''Лежајеви су мала говна помоћу којих ствари клизе, ПАНДАН ЈЕБЕ ЛОЛОЛОЛОЛОЛ''.

Или неко дође на једну од ретких неуговнаних тема (Језичке недоумице) и постави питања ''Је л' правилно да се каже НИНЧИМ? Као у НИНКА НИНЧИ ПАНДАНА ЛОЛОЛО'' или ''Која се гласовна промена дешава у ''кобјаснијо''?

ХАХХАХАХАХАХХАХАХАХА :ДДД
Уљепша ми јутро ово хахаххахахахаха :Д

Мени је нпр пресмијешно кад неко ово напише из чиста мира, десило се једном да је кика бој написао на теми КАКО УЧИТЕ, мислим да је тада био строго контролисан спем и оно листам што ко пише, а он из чиста мира ЈА УЧИМ... Не знам, тада ми је било пресмијешно :)

Uživam da serem po vašoj temi jer je septička jama. Evo moderatori nastavljaju da spemuju a posle se čude zašto to drugi rade.

Ти воршипујеш ову тему и сличне јер волиш да мрачиш и вртиш незанимљиве приче у круг, уз постове "Ево модови ово, модови оно...".

Можда ти и старно мислиш да ти се тема не свиђа, али очито да уживаш.