Prijava

Ok, ti si najpametniji, evo ti kifla, ajde sad prestani da spemuješ, ok?

Oће мени неко да коњбјасни која је сврха ове теме осим да се саблажњавате и цокћете ко неке бабе?

Svrha je da navlače mene, tebe i Gambija da zalajemo malo žešće pa da nas banuju.

Утврђивање да ли сајту треба психијатријски преглед, Змики прати мало јебему... :)))
Зезаторе видиш сад како је то, кад те бомбардују стварима које никог живог не интересују.

Верујем да Рипли то није имао на уму кад је отворијо тему но добро. Чак осећам неки терапеутски вајб овде, мислим да сам на путу излечења од ове болешчине, логореје проклете куд је запатих у пичку материну.

едит: лололо

JA JEBEM; ARČIM; PANDANIŠEM LOLOLOLOLOLOLLOLO
Ovo se ne razlikuje od tvog posta Uroše, čak je manji spem od tvog!

То је тај тип људи које ће један дан из чиста мира да узме нож и закоље десет човека на сред улице.

Каже се десет људи Пеки и не буди логореичар.

"deset čoveka" ??? lololo

Ovo se ne razlikuje od tvog posta Uroše, čak je manji spem od tvog!

Само је доста глупљи, мада користан као реквизит за тему.
ЛАко се тема закључава, нека је још мало, можда се врати на прави пут.

Ја кажем десет човека. Дес човека, заправо. Цео мој град од 400 'иљада људи тако каже, и много нам је лепо.

Moderator koji pokušava da troluje
http://i37.tinypic.com/v58n4p.png
FEJL

Смешно. Говорите о ауторима који блебећу ради блебетања а цела ова тема је баш то, с тим што ви мислите да ови ваши километарски постови имају смисао само због тога што користите нормалне речи и градите као неке реченице. Ништа нисте кобјаснили и извадите прво логореју из ока својега па онда лечите браћу своју.

Прочитајте ову дефиницију http://vukajlija.com/objasnio-epic-win-epic-fail-lol-pobedio и погледајте ко је написао. Ако већ имате жељу да продрете у срж проблема.

Мени је јасно о чему се ради, али не видим шта је поправио.

Змики познато је то, али ту је реч о личним проблемима.

Тражите проблем у погрешним људима. Ја знам од кога је све потекло, сав тај ужас. Од Џимија. Немам сад времена али коњбјаснићу једном. Џими. Да да.

a kobasnji sad zmia! :D
elem, fašisticka tema skroz. humor-fašisti. lolo trejdmark

hahahah vidi ga GM! imas covjece lol u sebi, osecam u tebi potencijal, samo moras da ga pustis...
let yourself go with the lol :D