Prijava

Po raznim forumima kada kursor postavite na odredjenu ikonicu odmah se pojavi ispod nje lista stvari koje su najbitinije ili najaktuelnije. Bilo bi dobro da se to izvede i ovde.
Na primer: Kada kursor postavim na definicije da se ispod (na ovaj ionako prazan prostor) pojavi dugmad npr: Najnovije definicije, odabrane definicije, moje definicije, definicije autora koje pratim i sl. Tako i za postere. Nije potrebno da 2 puta kliknem da bi došao do odabranih , nego se odmah dole pojave ikonicce: Moji posteri, odabrani posteri, novi posteri...Čisto da se ne otvara 2,3 stranice da bi došli do onih traženih, i samim tim nećemo gubiti vreme učitavajući one nepotrebne.

Protiv. Zašto komplikovati?

Uopšte se ne komplikuje.. To je samo dodatak. Odgovarao bi onima kojima je loš interent ili imaju slab računar.

Ne, komplikovanje je.
Znaš gde je šta, ako ništa drugo, bukmarkuj svaku stranicu koja te zanima, pa ćeš lakše moći da dođeš do nje.

Bravo kajzene madjijo, zahvalan na brzoj reakciji.

Hahhahah, ja pomislio da si temu sad otvorio, tek sad kontam da je pre 2 godine :D e jesi car

a jesi vragolan hehehe

Najbolje nekropostovanje koje sam video!

објаснијо :D

Da se i danas nasmejem!

Ja moram da se upišem na ovu temu, na istu stranu na kojoj se nalazi ovaj genijalni Maćorijev rad.

Kajzen je oduvek bio ažuran :)))

АХАХАХАХ!!1 КОЈА ПОБЕДА! Морам да се упишем.