Prijava

Ako je vjerovati guglu.

http://www.google.com/trends/viz?q=vukajlija&graph=weekly_img&sa=N

Naročito u 2011-oj.

Ne znam zašto je baš sada toliki porast popularnosti (možda zbog postera?) , ali to je dobra vijest u svakom slučaju. Znamo da je vukajlija i ranije bila odličan sajt, čak možda i kvalitetniji (svi se žale na mnogo spama, loše definicije itd.) Ali ovo je prava eksplozija popularnosti.

Uz sve to me čudi činjenica, da Vukajlija, kao već opštepoznat i ozbiljan sajt ima mnogo tehničkih problema u poslednje vrijeme. Da li je u pitnju nedostatak keša ili nešto drugo, ne znam, ali znam da bi bilo dobro omogućiti kupovinu ktitor naloga i van Srbije, a i ovi koji su u Srbiji, trebali bi pomoći koliko mogu dragom nam sajtu.

Ovu temu možete da koristite i kao neki pogled u budućnost vukajlije, vaše ideje, vizije, mišljenja o budućem razvoju sajta.

Malo je licemerno ponositi se uspehom Vukajlije i njenom popularnošću, a terati govnjivom motkom sve ljude koji nisu u prvih 300. "Posterdžije ovo, posterdžije ono", pa onda "kako sprečiti posterdžije da dolaze", pa onda "Odlazite niži oblici života, idite na fejs", pa onda "Ktitori su nekad bili odabrano društvo, a sad svaka šuša ima ktitor"... Ne obraćam se Jovičiću sad, nego "istaknutijim" autorima i modovima koji će se ovde pronaći. Uglavnom Kaizene, treba ti savetnik za marketing jer mnogi "starosedeoci" teraju sve novopridošlice.

ШТА ЗНАЧИ оно 10, 15?

Ja sam apsolutno za što veću popularnost vukajlije i nemam ništa protiv posterdžija, novajlija i ostalih -džija.

Stefane ne spemuj temu reklamiranjem svoje koja poseduje verovatno lažne podatke koje niko živ ne zna.

Ne reklamiram svoju temu, nego ukazujem na činjenicu da već postoji tema koja se bavi porastom i smanjenjem popularnosti Vukajlije, između ostalog.

Ovu temu možete da koristite i kao neki pogled u budućnost vukajlije, vaše ideje, vizije, mišljenja o budućem razvoju sajta.

Stefan FOREVER ALONE! Nije ovo tema o statistici. Netacnoj statistici...

Ajte pustite Stefana, nego da vidimo, mišljenja, otkud baš sad u poslednja dva mjeseca ovoliki nagli skok popularnosti?

Šta je uzrok tolikih tehničkih problema, kako doći do love?

Po meni:

Skok je nastao vjerovatno od postera jer je sve manje ljudi koji citaju definicije. Sa dolaskom vise ljudi vise je i posterdzija tako da neko uspije i napraviti dobar poster. To se sve kaci na fb i ljudima se svidja. Stranica na fb ima preko 150k fanova. Onda se mnogi osmjele i kontaju da ce i oni napraviti tako neki dobar poster. Znaci po meni posteri su doveli do porasta.

Tehnicki problemi vjerovatno nastaju tim neocekivanjem ovolikog porasta ljudi na sajtu pa je kajzen nepripremljen, ali mislim da ce on to da popravi i u to se ne petljam. Ne razumijem se u te stvari najbolje.

Do love samo ovim tempom. Napucavati porast publike i to donosi lovu. Plus da se omoguce ktitori svugdje i eto ga.

Realno, covjek zna sta radi. Vidite poster SNjezana i 7 jegera, modovi bi ga davno sprzili, ali ima 11k fb lajkova sto znaci da je 11000 neregistrovanih doslo na sajt da ga vidi. Da se takvo blago brise? Nikako! Pola od tog broja je vjerovatno pokusalo da napravi poster i samo.

Pazi ovako, poster sa jebenom Snežanom i 7 jegera je lajkovan na fejsu skoro 12000 puta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A idi molim te i pogledaj komentare poznatih autora. Svi pljuju te ljude koji su lajkovali i teraju ih sa sajta. Sad modovi prete da će obrisati. Mene zabole za taj poster i ostale, ali valjda je Kaizenu stalo da dolazi više ljudi, tako kažu modovi. Više članova, znači više gluposti, e pa mora sam da odluči šta je važnije.

Kajzenu su vazni posteri jer tu su ljudi i pare, a mi imamo forum i definicije da se koljemo. To je najljepse. Kad smo kod toga, ima li kakva tema da se koljemo lololo?

Све је то због постера. Сад си кул ако на фејсу линкујеш постере. А сви хоће да буду кул на фејсу.

Mnogi ljudi su došli na ovaj sajt zbog postera. E sad, ako od tih 100 ljudi bude jedan sjajan autor definicija, onda je to super. Ovaj sajt je prestao da bude "moje" malo blago, sajt za kog niko ne zna osim mene, sada svaki moj treći prijatelj izbacuje na fb postere ali i definicije.(Govorim u globalu). Kaizen mora da ulaže u ovaj sajt, serveri moraju zadovoljiti zahteve ogromnog broja korisnika. Meni lično ne smetaju toliko posterdžije, i super fercera ova fora sa odobravanjem postera..

Zezator, vječiti buntovnik.

Kostić je već otvorio temu koja se bavi između ostalog i porastom popularnosti sajta, tako da ću ovu da zaključam.