Prijava

Ne znam da li se i ostalima to dešava,ali večeras sam par puta odjavljena sa naloga pošto sam htela da ostavim komentar na definiciju i kad sam sa defki autora koje pratim htela da pređem na "regularne" definicije.
M?Šta vi kažete?

ED: I,da.Dok sam na forumu-nema nikakvih problema.Sve se dešava samo dok pregledam definicije.

Da nisi možda preko linkova prešla na drugi ili treći server?

Ili na adrogiranje, da nisi presla?

Nisam,sve uobičajeno kao i do sad.

Ili na adrogiranje, da nisi presla?

Slobo,ja ti ni ne znam koji je to andrak. :/

I meni se to dešavalo, ali samo ako sam preko linkova prelazio na druge definicije.

Znas kako Gogo, tebe muci jedan konkretan problem nepoznavanja gradiva iz deklorovanja adrogena. Mislim da je to problem sve price. Morala bi da se posavjetujes malo....

Fala Slobo,sav si mi čitevan i naučno raspoložen u trenutku kad sam skenjana zbog eventualnog baga.
Al' cenim da ćeš biti džentlmen i objasniti,te prosvetliti me po tom pitanju?
Sad ozbiljno:jel' ima veze ako mi je bila uključena Turbo Opera?

Meni se upravo desilo. I to pri otvaranju ove teme.. Otvorio sam je u novom tabu i shvatio da sam odjavljen. Međutim na prvom tabu, odakle sam otvorio temu, sam bio i dalje prijavljen. Zatvorio tab, ponovo otvorio iz starog i sad sam prijavljen. Ako me razumeš

Verovao ili ne,razumela. :)

kaizen radi optimizaciju Gogo, svi serveri se nadrealno spajaju u jedan i onda se desi da nesto prebaci ovamo, nesto tamo i tebe u sek diskonektuje, Sutra ce bag biti rijesen, nemoj da brines nimalo. Sad se malo strpi. inace nista ne moze pomoci. I meni se desava, ali znam koja je fora.

E,lepo.Hvala ti ko bratu najrođenijem na objašnjenju,Slobo. :)

Ponekad se sam odjavi, dok pregledam neke stvari po sajtu. Slicno kao i kod ostalih

Evo,meni sad opet...

Zvezdu ti jebem krvavu, kikuje me vukajlija na svakih 2 minuta! Pu!

Jebem ti sve!

Sos

virusi

virusi na sajtu ili na mom kompu?

I ja se pridružujem! Evo, ovaj post drugi put postavljam. Pokušam da obrišem svoj poster ili malo prelistam definicije i odjava!

Večeras se bližim rekordu po odjavljivanju i ponovnom prijavljivanju na Vuku.
Borba titana : bag u klin ,ja u ploču.
Bez zezanja ,sad me već jako jedi ovo konstantno odjavljivanje sa naloga,ozbiljno.