Prijava

Поставио сам питање већ на оној музичкој теми, ал' ајде реко' да питам и овде...

Да ли вам се јавља кашњење звука на Windows 7 оперативном систему? Откако сам инсталирао исти, јавља ми се кашњење кад убодем гитару или микрофон у line in. И то не оно кашњење као кад снимиш, па приметиш да касни на снимку, већ кашњење на звучницима већ у току свирања. Звучи као да ми је укључен chorus.

Знам да се већина не бави музиком, али да ли вам се јавља кашњење док скајпујете, онако као да чујете свој глас дупло?

Гуглао сам проблем, изгледа да на стотине људи има исти проблем:

http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-sound/microphone-delay-when-recording-in-windows-7/6b20d795-03fc-4632-a6eb-f0cdc78a702d

Звучна картица ми је интегрисана, драјвер је Realtek High Definition Audio, али не верујем да има икакве везе с тим, пошто је раније док сам био на XP све радило како треба, дакле фора је у седмици.

Испиздех, треба нешто да снимам, а не могу. Сад испада да треба да инсталирам XP.

Знам да се већина не бави музиком, али да ли вам се јавља кашњење док скајпујете, онако као да чујете свој глас дупло?

Дешава се редовно, уобичајена ствар. Што на скајпу, што на омеглеу. :)