Prijava

Danas sam hteo da malo počistim postere i odlučio da uklonim one sa manje od 100 poena, jer sam mislio da takvi nikome ni neće nedostajati. Vidim pogrešio sam (mada malo sam i rasterao posterdžije, nije to ni loše ;).

Pokušaću da vratim postere za koji dan.

što se mene tiče, ja imam 11 komada sa tek nešto preko 100 poena, ladno možeš sve pobrisati ako će to pomoći radu sajta - ionako su svoju ulogu odigrali :)

Sram te bilo! Već smo ja i moji drugari posterdžije krenuli da obaramo sajt!

Pokušaću da vratim postere za koji dan.

nemoj, ljubim te.

Ne vraćaj! Mada brate, najgori od svih postera (Snežana i 7 jegera) ima najviše pluseva, tako da ne znam kakvo ti je to onda merilo kvaliteta...

Брате, Каизене, ај' молим те обриши онај Снежана и седам јегера постер И ОДМА' УПЛАЋУЈЕМ КТИТОРА НА ГОДИНУ ДАНА!!!!

Надам се да је оно "са мање од сто поена" била зајебанција!

najgori od svih postera (Snežana i 7 jegera) ima najviše pluseva

Ja mislio da je taj obrisan.
Daj link.

Kaizene neki dolaze na sajt samo da bi napravili poster(kojeg ne odobre modovi) i koji kače to na fejs. Naravno da ima malo pluseva, ali kome to smeta kad ga ne vidiš u najnovijim posterima? Oni to prave za sebe i svoje drugove sa fejsa. Jbg, tako ti je to :)

Па могу да окачим слику похованог говнета са натписом "Поховано говно" и гарант ће добити више од 100 поена. А с друге стране виђао сам скроз ОК постере који имају мање од тог броја (неки чак и са негативним скором). Било би лоше обрисати их, а и не би било фер према ауторима.
Чекај, сто поена укупно (плусева и минусева), или сто плусева?

Razlika sto poena.

Обришите Снежану! Ктитор годину дана!!

Šefe, nije ti dobar kriterijum. Nije da mi je nešto žao postera, ali mnogi su napravljeni u vreme kada poseta nije bila toliko velika i kada posterisanj nije bilo popularno. Ima mnogo odličnih postera koji imaju mali skor samo zato što nisu zapaženi.
I nisam mislio da ću ovo ikada reći, ali Zezatorova opaska za "Snežanu i 7 Jegera" je potpuno na mestu.

aj šibnite link za snežanu, ja to nisam video.
pa ću ja da je obrišem gumicom s ekrana

Bolji kriterijum je da količnik pluseva i minusa bude 10, a ne razlika 100.

Šta bi sa onim:

Ocene nisu merilo kvaliteta

?

Šefe, nije ti dobar kriterijum.

Slažem se.

količnik

Ау матори, ову реч нисам чуо од четресдруге!