Prijava

Sad ozbiljno pitanje na neozbiljnoj temi.

Da li bi bio neko raspoložen da zaradi 50-60 evra za 5-6 časova tj. dana sad u julu ???
Dođe do mene, upoznamo se, izblejimo, možemo posle i da se naduvamo, al neko ko zna MATEMATIKU 1, MATU 2 i ELEKTROTEHNIKU. (solidno znanje tj. da zna da objasni i radi zadatke)

iskeširao bi po tolko para za svaki predmet, da ne bacam po milione po privatnim časovima majmunskim profama.

ostalo mi to iz prve godine da očistim, znam dosta iz ova prva 2 tako da neće biti teško, a i usput uzmete neku kintu za sat i po dnevno.

:)

e sad, IMA LI KOGA?

Ево да ти рифрешујем тему, можда се нађе неко...
Ја сам из ЦГ, па ми далеко, иначе не бих ни дошао, за те паре могу да ископам 3 канала :р

Jel može sve to samo bez ove matematike i elektrotehnike?

Hahaha, evo ja i gamby, kao i svi pravnici rasturamo matu i elektrotehniku pa možemo da ti kobjasnimo to. :)

Da je engleski u pitanju, pa i da se dogovorimo nešto, ovako jbg... Nisam stručna za te matematike :)

не може гамбу, иначе би написао оће ли неко да се дружи са мном уз надокнаду од 50 јура...

evo ja ću ako je neko oduzimanje u pitanju

ђаволко јел би се одузела са мном?

o mišo moj, čekaj da se saberem :P

ае кад се сабереш, а таман ће те бити више, ђидо чекам те ја :П

Pu jebem ti, što nisi tražio informatiku, fiziku, ili pušenje, pa i da zaradim neki keš.
Ovako nit pare nit varenje.
Evo sad da zloupotrebim temu: kome treba engleski, informatika, fizika(srednja i osnovna škola) nek se javi čika industrial-u, povoljno. Bez zezanja.
PS povoljno=daj šta daš, samo da neje džab džabe