Prijava

Зна ли неко од ових фаца које познајем да ово среди? Тј да има све што треба да би се један систем поново инсталирао пошто ја нумем мало сам нуб за таке ствари. Значило би ми много ако би ми неко помого... контам за то треба мање од три сата па ако неко може и оће додвоји да му донесем компа и да он то среди. А?

Унапред захвалан, Фејзбукманијак

Ако је баш РЕИНСТАЛАЦИЈА у питању, то ти је "некст, некст, некст" фазон.

У супротном, ако ош да форматираш диск, па да инсталираш свеж ИксПе, само изгуглај, имаш веома детаљне инструкције, све са сликама, за нас неуке. :)

Troluješ fejze, mora da troluješ, zar ne lolo?

У сваком случају, није ниш компликовано. Решиш све у пар корака, одрадиш неколико серија склекова, истушираш се, и то ти је то.

Не тролујем мајке ми... морам под обавезно то да средим иначе го курац... СЈЕБАН МИ КОМП НАЧИСТОООООО

ПОМАГАЈТЕ

Њојтек, не тролуј ме јебога ти... Покушавам већ три месеца да форматирам диск, и на све могуће начине и ГО КУРАЦ!!! Неће... и никако да то одрадим јер НЕ МОЖЕ... и стално ми неко срање умножава фајлове... а антивирус не препознаје никакав вирус и тако већ месецима.. АКО НЕКО ИМА ДОБРЕ ВОЉЕ јер паре не нудим :) нек ми помогне а ако не онда ништа јбга

Fejze, da je za pare... Ovako jbg...

ПЕКИ ЈЕБОТЕ НЕЋЋЕЕЕЕ НИКАКООО

Donesi komp u Kragujevac i instaliraću ti za džabe lolo.

Фејзе, шибни га мене возом ноћас, ау проша је... $утра га буцни тамо неђе, ја га чекам, и шаљем ти комп увече.

Није рикнуо ХДД а можда и јесте... уствари није сигурица... пошто имам два ХРа инсталирана један на Ц један на Д и само на Ц умножава фајлове... А на Д све кул... АЛи ме СМАРААААА МНООООГОООО И ПИЗЗЗДДДИУИУИИИИММММММММ ЈЕБЕНОООООООООООООООООООООО

Ксела јеби га не могу до тамо дидем у курац :)

Какво бре троловање?

Овако :

Метнеш ИксПе диск у ДВДРОМ.

Кажеш оћу да (ре)инсталирам.

Визард те одведе у неки шугави мени где те пита "ош само да прегазиш постојећи Виндовс или ћеш да обришеш све, па да се инсталира нови?"

Изабереш ово друго.

Онда те он пита шташ да форматираш.

Изабереш Ц: партицију, ако ти је постојећи Виндовс ту.

Онда те пита ош оно брзо или темељно форматирање. Колко ја знам, исти курац, ал изабери темељно. Не жури ти се.

Онда ти каже "завршио сам, шта сад, који курац?"

Ти му кажеш инсталирај Виндовс на ову празну партицију.

Он каже "океј" и започне сат времена дугу инсталацију.

Одрадиш неколико серија склекова.

Истушираш се.

Наместиш временску зону и језик на новом Виндовсу.

Почнеш да га користиш.

И у'ватиш се за уши и играш.

Сад ако нађем ЦД има покушам... Ајде па јављам за који сат оће ли :)

KURCINA! NUMEM JA OVO PA TO TI JE!

A NE MOGU DA FORMATIRAM PROKLETI DISKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA JEBACU MU MAJKUU!! DANAS SAM MISA SJEBO JER ME NERVIRAOOO A OVOM SE SKUPLJA JEDAN DAN KAD MI PREKIPI MLEKO IMA DA GA BACIM KROZ PROZOR I A U PICKU MATERINU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

daj bre Fejze...pa to zna i moja baba!

Брате НЕЋЕ... покушавао сам на сто начина да форматирам партицију... И соса сам питао и он ми реко којекакве зајебанције и НЕЋЕ Уф испиздео сам са њим јебено! ЈЕБЕМ ЛИ МУ МАМУ У ПИЧКУ РАСПАЛУ У КУРАЦ ВИШЕ!!!