Prijava

изашла гта петица да шљака све фино?
јери могу да шибам са вин 7, амд атлон дуал кор 3 гх, 4 рама, енвидија џифорс гт 440 гига рама?

Рече Душан вечерас да је коначно нашао прави крек за петицу, пошаљи му поруку.

šomi ne možeš
traže min quad 2.5 8 rama i 2gb grafičku

ustv možeš al ne fullscreen i kita grafika
ako te radi 56 gb da skidaš, slobodno

to retko ko moze da tera sve na maksimum u 4k, jebes ti takva poredjenja.
I treba sacekati jos koju nedelju za pravi krek, sadasnja verzija zahteva cackanje nekakvih skripti da bi igra proradila.

Ja ne kapiram koju vise poentu ima GTA, i kako neko ko je igrao bilo koji iz serijala i dalje moze da se lozi na to?

Lol dzeri. GTA lagano najjaci serijal u istoriji singl plejer igara.

Ozbiljno sam pitao,otmes auto, helikopter, gazis ljude, sutiras kurve po ulici, i?

Копи пејст ко Call of duty.

Ne zahteva ništa V4 radi savršeno sa skidrowovog sajta V2 nije radio kod mene

Što se tiče zahtevnosti ja sa triple core 2.31 i gtx750 pičim opušteno
secne ponekad al na fazon sekund ili dva inače radi odlično

A to što secka je kapiram zbog gomno procesora 1gb grafika je dovoljna ako je dovoljno dobra

E da zaboravi a nisam još ni instalirao nvidea apdejt za gta5

Će me banuje kaizenova skripa zbog spema lolo
I ko bude skinuo V4 promeni se jezik na kineski
Ode se u folder gde ste instalirali uđete u notpadu u ini file(3dmgame ne dll već onaj drugi) tačka zarez ispred kineskog i skinete tačku zarez ispred engleskog

dulo (dušane xexe kapiraš ti grobar pa kao dulo) jel mogu ja sa ovim da teram
athlon II x2 240 2.8gb
3gb rama (jebeni 32 bit sistem)
i ova grafička
http://i.imgur.com/Y2oUkrF.png

pre par nedelja sam završio kompletno sklapanje svoje prve budžet ae da kažem gejming konfiguracije, deo po deo, mesecima hehe i iznelo me oko 450e sve. GtaV sam skinuo iz znatiželje više, nisam fan serijala, ali ono, ae, 60gb, šta je to, pffff, pa ae da probam najnoviju pc igricu.
Šljaka bez problema sa haj detaljima, doduše imam sreće (ili nesreće) pa mi monitor stari asus podržava do 1440x900, i evo, bez problema ga gazi konfiguracija na toj rezoluciji, nisam merio fps, nisam zahtevan što se tiče gejminga, ali sam više u fazonu-teraj na lou ali da ič ne zasecka nego furaj med-high detalje pa da štucne nekad. GtaV bez problema na haj sve, u već pomenutoj rezoluciji.

Mnogo je mala ta rezolucija za ozbiljniji test. Full HD bi skoro dvostruko vise opteretila sistem.

мало сам истраживао и иако су опречне информације закључио да ме само јебе што имам дуал кор уместо квада. ово све остало пролази. нисам гејмер ал ову игру морам да опеглам, само ми је битно да ми не сецка, реално и на лоу детаљима графика ће бити предркана у односу на све до сад. да не причам да је фора у игривости а не јебеним прељепим пределима и текстурама кога боли курац, нисам графички дизајнер