Prijava

-||- oznaka za ponavljanje - Ameri kažu Ditto...

Joj kolko sam glup, jel i vas sramota sto ste ovo morali da procitate?

Nisi ti glup, nego sam ja strani plaćenik i domaći izdajnik koji koristi američke izraze:)

(mada je reč latinsko/italijanskog porekla, ako me sećanje služi...)

cekam nekog muskarca da mi odgovori, vi zene to uljepsavate...

italijanski za "rečeno", ali Ameri ga koriste bez prevoda, kao i gomilu drugih stvari za koje ne znaju značenje...

de bolan mani se toga, reci mi svoj utisak koliko te bilo sramota sto sam se prosuo.... : )

Hrvatska - Tako lepa , tako genocidna .
Sa užitkom letujte tamo gde vam dedove pobiše.

Inače ja sam iz CG tako da..

grcka...sad mozes rucni top da prosvercujes a kamoli lake droge...carinici strajkuju.

Soko banja....ili Vrnjačka banja....ili tako nešto..kaki kurac da nosim pare srpskim neprijateljima....

Ишао бих у српски Дубровник, што да не.

Oftopikujete čoveku temu.
Da mi plate sve išla bih u Hrvatsku. I to vrlo rado. Služili bi me Hrvati za džaba.
Kul
Jedino ne znam da li bi im smetali opušci- ako koji ispadne iz mojih ruku, inače to ne radim ali ta borovina....taj miris....te uspomene...
Ovo drugo, što reče Remac
kada bih morao da biram izmedju Crne Gore i Hrvatske, izabrao bi selo svoje i one bazene dje mjenjaju vodu jednom u 10 dana...

letovao sam godinama i u CG i u Hrvatskoj, otac mi je bio Baranin pa smo išli tamo dok mu je tetka bila živa, a posle u Hrvatsku... ne ide mi se ni u jednu od te dve države jer sve što znam dobrih ljudi u njima živi daleko od mora...

Ajte vi u Grčku na proteste, ajte, pa će da vas nataknu ispred Partenona na pendrek, neće vam past više napamet.
Mjesto da kao ljudi dođete kod mene u cg, nećemo mi mnogo da vam naplatimo :)

Ишао бих у српски Дубровник, што да не.

Младене? :)

cekam nekog muskarca da mi odgovori, vi zene to uljepsavate...

Da, mi ženskadija zaista uljepšavamo;)

Hrvatska - Tako lepa , tako genocidna .
Sa užitkom letujte tamo gde vam dedove pobiše.

Znaš, nikad nećeš steći prijatelje s takvim stavom. Bilo je što je bilo, mene brine samo da li je sada bolje...

mene brine samo da li je sada bolje...

Реално, зависи. Колико год волео Хрватску као земљу и неке људе у њој, неких људи и даље има који су идиоти. Али има их и код нас, тако да јебига... Мада, прошле године сам био, у ауту БГ таблица, длака ми с главе није фалила, ништа ауту није било, био паркиран испред Максимира...

Ne bih išao nigde, nego pravac u Bosnu kući na selo, jurio mlade seljančice uspaljene, pio jeftinu pivu i krkao rolovane ćevape za 6 maraka.

luksdoc moj coek jebo te kolje...

Мада, прошле године сам био, у ауту БГ таблица, длака ми с главе није фалила, ништа ауту није било, био паркиран испред Максимира...

Mhm, ne znam. Da idem sam, ne bi mi bio problem. Ovako-ne još. Možda kroz pet-deset godina, kad oni budu u eu, pripitomljeni.

(al zaista treba da odem jednom u Hrvatsku i iz drugih razloga, mislim da mi je dužnost da posetim Jasenovac nekad u životu)

prosle godine sam bila u Zadru i na Pagu i to mi je jedno od najlepsih letovanja do sada.
Tako, da ako pobedim u ovom hipotetickom nagradnom kvizu, hocu opet isto. :)
Mada cu verovatno opet tamo svratiti i ove godine na neki dan...
I bas me zanima da li je neko ko je bio tamo na moru imao nekih problema...ili samo vi sto niste bili tamo i sto su vam pricali ortaci ortakovih ortaka koji su bili znate koliko je zapravo sranje i kako su oni nepripitomljeni?