Prijava

Мада, прошле године сам био, у ауту БГ таблица, длака ми с главе није фалила, ништа ауту није било, био паркиран испред Максимира...

to je taj rezon
dakle da se ponovim
Ako mi neko plati sve ići ću, ni pare ne dam.
Ni u tranzitu batice ako mi nije SPREMNIK pun k'o oko, gume i auto ispravno.

Заменио бих тај поклон за паре и мудро инвестирао.

Ja odlazim na Krf ovu godinu uz malo sreće, inače Crnogorci nemaju baš puno šansi za turizam pored Hrvatske. A još su probali da oteraju "paradajz" turiste od kojih su dobijali najviše love pa sad svi odlaze u Tursku il' Grčku.
Kod CG-a je najlepša Boka Kotorska, em zbog starih gradova em što liči ko na fjord...

Није то тај резон Ауроро, лик је питао да ли има проблема, ја сам рекао да нема. Да ме је питао какав је угођај рекао бих му да је то рај на земљи...

I bas me zanima da li je neko ko je bio tamo na moru imao nekih problema...ili samo vi sto niste bili tamo i sto su vam pricali ortaci ortakovih ortaka koji su bili znate koliko je zapravo sranje i kako su oni nepripitomljeni?

Mislim da ne razumeš poentu onoga što sam napisao. Zapravo, mislim da ni ne želiš da razumeš poentu, al dobro.

Da sam sam (kondicijal), išao bih u Hrvatsku bez dileme.

Čitaj sad polako. Slobodno uzmi vremena.

Мада, прошле године сам био, у ауту БГ таблица, длака ми с главе није фалила, ништа ауту није било, био паркиран испред Максимира...

Parkiraj ga tako sledeći put ispred Poljuda... kontam da ćeš ga naći na klocnama :)

лик је питао да ли има проблема, ја сам рекао да нема.

Није иста ситуација у северном делу кифле и у јужном. Био сам и у једном и у другом. Шта знам... ако бих плаћао, волео бих да одем негде где не морам стално да будем у некаквом грчу. Већина је ОК, али вероватноћа да налетиш на неку будалу није занемарљива. И треба избегавати почетак августа. Тад славе етничко чишћење.

Заменио бих тај поклон за паре и мудро инвестирао.

:ustaje, aplaudira:
Zaključajte temu. Ionako mislim da je otvorena zbog sasvim druge stvari.

Svako leto i u Crnu Goru i u Hrvatsku.

Prijateljstva su jedno, rodbina je drugo, posao treće a turizam sasvim četvrta stvar.
Dati nekom milju evra za deset dana a cvikati DA LI ĆE ili NEĆE ti neko razbiti auto, labrnju ili bilo šta slično je po meni čist debilizam. Ideš da odmoriš jebote a ne da stojiš na terasi i gledaš u auto ili da se kao što npr.moji zeničani, muslimani rade, pretvaraš da se ne zoveš tako kako se zoveš je već vrhunac debilizma.
To je zasad tako, a veruj mi da je bilo slučajeva i u staroj državi gde su ti povremeno davali do znanja da nisi dobrodošao.

ja samo znam da su hrvatice lude za srbima (licno iskustvo). osim toga najlepse primorje je 'rvacko

@GM- sto se mog iskustva tice, prosle godine sam isla tamo bas u vreme kad je bila godisnjica oluje. Nisam bila sama i pricali smo naravno na srpskom, cak i kad nas je neko pitao odakle smo nista lose nije komentrisao. Cak naprotiv.
Sa druge strane, u sred Beograda su me napali na "nacionalnoj osnovi" jelte.
Tako da, sto se mene tice, za sad i dalje ima mnogo vise takvih degenerika ovde nego tamo.

Uvek sam u Splitu namerno isticao da sam Srbin.

Uvek sam u Splitu namerno isticao da sam Srbin.

zbog takvih se i desavaju sranja o kojima se slusa, kako su nekom olupana kola itd. ja to ne isticem ni u srbiji a kamoli u hrvatskoj u koju idem svako malo. to ti nista dobro nece doneti

Jedine rasprave koje sam imao s njima su te cija reprezentacija je bolja,zato se ne gupi,strip junace...

Šta ću na moru kad sisa i gujščerina ima i ovde? Ali ako mi već plaćaju, rodna Hrvatska bez razmišljanja.

imao sam ja takvih rasprava kolko oces, al znas i sam da u svakom zitu ima kukolja. normalnim ljudima to ne smeta, ali jednom ces naleteti na budalu koja zivi u vremenu od pre 20 godina pa ces najebati

Ja sam ovaj čas u Dubrovniku i svatko je dobrodošao!!
Tko god voli mene, ja njega duplo više!

I šta sa tim? Kao da nemate gde da kupitepištolj za 30 eura i kilo municije.