Prijava

Neam stolicu, skačem sa fotelje udobne, a kad je baš napeto, stojim pred televizorom, ne mogu da sedim

па немам фотељу удбону у кафани јбг не могу код куће гледати. и ја стојим исто тако само што не уђем у тв

joj skino sam aplikaciju za daljinski na telefon
ima da u po frke prebacujem i gasim tv u kafani hahahj

a za kafanu pričaš, pa da skače se, još me teraju pozadi uvek jer ne vide ništa od moje konstitucije, mogu misliti kako je tek tebi sa 2.10m

неко од некуд, после обавезно улепи жваку у косу најлепше девојчице у разреду и окачи некоме на леђа папир де пише шутни ме

хахахахаха дука попуши ми јаје лево

kad vi idete u kafanu da zauzmete mjesto
do kada morate dodji ako ste rezervisali?

oce se otvarati tema za prvenstvo?

који ће курац нова тема има ова овде

Osjećam se kao kad se dogovori jebačina s dobrom pičkom, pa muče sumnje, oće li ispaliti ili ne, dal da muda brijem, ako obrijem pa me ispali šta ću, ima da nađem tele na livadi da ih liže, pa ako me ne ispali šta ako se ne digne, ako se digne oće li joj malen biti joooj
JEBAĆEMO CIGANE!

а кад је отварање и где? у њемачкој?

Ne znam sto ne kapirate da cemo izbubiti veceras. Danas ocekujem samo da vidim zelju, htenje i odbranu dobru i skripanje u napadu u nekim situacijama i da realtivno tesno izgubimo...zato ce biti jebani u cetvrfinalu/polufinalu

ih kako ce nam rasklopti picku na najsitnije delove...rasturice nam picku ko kinder jaje

Češka - Estonija od 14.30. Jebemliga, ne znam gdje igraju. Kad je pola Evrope domaćin.

Pseto, ne jedi govana, IDEMO NA POBJEDU.

Gasol večeras 35 poena, zapamtite ovaj post